Sesja narzeczeńska w Zalipiu

Sesja narzeczeńska w Zalipiu

Nie lubisz zdjęć? Uważasz, że sesja narzeczeńska nie jest dla ciebie? A może przeciwnie – chciałabyś mieć takie zdjęcia ze swoim facetem, ale trochę się boisz i nie wiesz czego się spodziewać?

Zobacz jak wyglądała nasza sesja narzeczeńska w Zalipiu

Mimo tego, że taka sesja to często pierwsze spotkanie z profesjonalnym fotografem, nie ma się czego bać. Często wyobrażacie sobie specjalne oświetlenie, makijażystkę, fotografa i asystentów – nic bardziej mylnego. Na tej sesji jesteście Wy i fotograf, miejsce, w którym się znajdujecie i naturalne światło. Po co? Wielu z Was boi się i stresuje na samą myśl o sesji, czujecie się skrępowani aparatem i osobą zza niego wystającą. Te wydarzenie to świetna okazja na przełamanie lodów, spędzenie przyjemnych chwil, poznanie siebie nawzajem i oswojenia z aparatem. Sesja narzeczeńska to przede wszystkim zabawa! Zdjęcia będą świetną pamiątką i wstępem do historii, którą tworzycie.

Sesja narzeczeńska – gdzie ją zrobić?

Możecie wybrać miejsce, do którego macie sentyment, gdzie możecie być sobą – pokazać to, co Was łączy. Poznajecie w ten sposób swojego fotografa – to jak pracuje. Porozmawiajmy, pośmiejmy się i zróbmy piękne zdjęcia!

Oprócz pięknej pamiątki, możecie wykorzystać zdjęcia na wiele sposobów, które mogę pomóc Wam stworzyć np. jako dekorację sali weselnej, czy prezent dla rodziców. 

Troszkę na ten temat rozpisałem się tu – 7 pomysłów na sesję narzeczeńską.

Kilka fotografii z sesji Ani i Kamila pojawiło się już na moim instagramie. Czas więc pokazać cały materiał bo sesja narzeczeńska w Zalipiu wyszła świetnie! Zobaczcie sami!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.