Fotografia ślubna Śląsk. Sesja ślubna w Tatrach nr 1.

Ania i Kamil – sesja nad Szczyrbskim Jeziorem

Najpierw sesja narzeczeńska

Z Anią i Kamilem mieliście się okazję poznać już wcześniej, przy okazji ich sesji narzeczeńskiej. Pomimo tego, że znamy się już ładnych kilka lat, było to doskonała okazja do “przetarcia” się przed ślubem. Szukając miejsca do wykonania zdjęć trafiliśmy do najbardziej kolorowej polskiej wioski – Zalipia.

Sesja nad Szczyrbskim Jeziorem w Tatrach – fotografia ślubna Śląsk

Plener ślubny postanowiliśmy zrobić nieco dalej – wybraliśmy się za naszą południową granicę. Szczyrbskie Jezioro to w tym roku jedno z najbardziej obfotografowanych przez polskich fotografów ślubnych miejsce. Nic w tym dziwnego – zobaczcie sami jak piękne jest otoczenie tego górskiego jeziora.

Do tej pory Štrbské Pleso oglądałem tylko na zdjęciach. Po czterogodzinnej trasie i dotarciu na miejsce, bez problemu trafiliśmy z parkingu nad jezioro. Pierwsze wrażenie? Na zdjęciach wydawało się większe. Obejście jeziora dookoła zajmuje pół godziny. Zdjęciowo temat jeziora i gór można bardzo szybko wyczerpać. Na szczęście, powyżej znajdują się piękne, widokowe szlaki turystyczne. Spędziliśmy tam więcej czasu niż nad samym jeziorem.

Sesja przebiegła nam niezwykle sprawnie – musieliśmy się spieszyć, bo dzień dobiegał końca. Zaczęło się też robić ciemno, a przed nami był jeszcze powrót na Śląsk.

Miłego oglądania! Enjoy!

Fotografia ślubna Śląsk – wolne terminy.

Trwają jeszcze zapisy na rok 2019 – zostało dosłownie kilka ostatnich wolnych terminów. Niedawno rozpocząłem również zapisy na sezon 2020 i tu uwaga – terminy bardzo szybko uciekają! Aby zapytać o ofertę i dostępność terminu zapraszam do wysyłania wiadomości.

 

Your Narrative blog will appear here, click preview to see it live.
For any issues click here

next one

Sylwia i Patryk – sesja na Górze Zborów