Sesja ślubna w Tatrach – Szczyrbskie Jezioro

Najpierw sesja narzeczeńska na wsi

Z Anią i Kamilem mieliście się okazję poznać już wcześniej, przy okazji ich sesji narzeczeńskiej. Pomimo tego, że znamy się już ładnych kilka lat, było to doskonała okazja do „przetarcia” przed ślubem. Szukając miejsca do wykonania zdjęć trafiliśmy do chyba najbardziej kolorowej wsi w Polsce – Zalipia. Bardzo miło wspominam tą sesję i chętnie do niej wracam.

Potem wesele w Szybie Bończyk

Na miejsce swojego wesela, Ania i Kamil, wybrali Szyb Bończyk. Jeśli szukacie pięknego miejsca z doskonałym jedzeniem – polecam. Zobaczcie sami jak tam pięknie – reportaż ślubny z wesela w Szybie Bończyk znajdziecie tu.

Sesja ślubna w Tatrach – Szczyrbskie Jezioro

Od samego początku wiedzieliśmy, że sesja ślubna w Tatrach to będzie dobry pomysł. Postanowiliśmy jednak, że wybierzemy się w Tatry słowackie, nad Szczyrbskie Jezioro. Jest to w tym roku jedno z najbardziej obfotografowanych przez polskich fotografów ślubnych miejsce. Nic w tym dziwnego – zobaczcie sami jak piękne jest otoczenie tego górskiego jeziora.

Do tej pory Štrbské Pleso oglądałem tylko na zdjęciach. Po czterogodzinnej trasie i dotarciu na miejsce, bez problemu trafiliśmy z parkingu nad jezioro. Pierwsze wrażenie? Na zdjęciach wydawało się większe. Obejście jeziora dookoła zajmuje pół godziny.

Szybka sesja ślubna w Tatrach – Štrbské Pleso

Zdjęciowo temat jeziora i gór można bardzo szybko wyczerpać – jest to dobre miejsce na szybką sesję, np. w czasie niepogody. My jednak trafiliśmy na dobrą pogodę i uznaliśmy, że trzeba to wykorzystać. Poszliśmy więc na szlak powyżej jeziora. Tak zauroczyły nas widoki, że nawet nie spostrzegliśmy, kiedy dzień dobiegł końca.

Miłego oglądania! Enjoy!

Fotografia ślubna Śląsk – wolne terminy, wesela last minute.

Trwają jeszcze zapisy na rok 2024 i 2025 – zostało dosłownie kilka ostatnich wolnych terminów. Również dla tych, którzy planują wesele last minute mam coś ciekawego. Jeśli marzy Ci się sesja ślubna w tatrach, nie zwlekaj i zapytaj o ofertę!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.