Sesja narzeczeńska w domu

0
(0)

Dziś chciałbym Wam pokazać sesje narzeczeńską Dominiki i Szymona. Odwiedziłem ich w Katowicach kilka dni po walentynkach. Była to moja pierwsza sesja narzeczeńska w domu, więc przygotowanie do niej zajęło mi kilka dni. Mimo wszystko plan był prosty – chciałem pokazać zakochanych podczas wspólnych czynności domowych – parzenia kawy, przygotowywania posiłków. Do tego pyszna kawa, słodkie pomelo i przepis na udaną sesję gotowy!

Sesja narzeczeńska w domu – Katowice

Co mogę powiedzieć o samej sesji? Cieszę się, że ją zrobiliśmy. Na początku trochę zestresowani, przyznali mi się, że czekali na mnie jak na księdza po kolędzie… Po chwili okazało się jednak, że można się na sesji dobrze bawić i nie ma się czego bać. Nie trzeba też daleko jeździć, żeby zrobić zdjęcia. Sesja narzeczeńska w domu, w miejscu gdzie czujecie się na prawdę swobodnie pozwala zmniejszyć stres, który ma każdy z nas. W końcu nikt z nas nie lubi być fotografowanym 🙂

Sesja narzeczeńska w domu – jak się przygotować?

Jakże często słyszę pytanie, o to jak się do takiej sesji przygotować, co ubrać. Jakiś czas temu opublikowałem na ten temat dłuższy tekst. Zapraszam Cię do przeczytania mojego poradnika. Tymczasem krótko – tak na prawdę wszystko jest uzależnione od tego co lubicie i w jakich strojach czujecie się swobodnie. Na sesję w domu nie musicie przygotować wyszukanych ciuchów. Z założenia te zdjęcia mają pokazywać Was w waszym naturalnym otoczeniu. Ubierzcie się więc swobodnie. U faceta dobra koszula zrobi robotę. U dziewczyny? Nie będę się wymądrzał… Każda z Was doskonale wie, w czym czuje się najlepiej.

Spodobały Ci się zdjęcia?

Oceń wpis!

0 / 5. 0

Dodaj komentarz