Sesja narzeczeńska w domu | bednarczuk.eu | fotograf Mikołów

Sesja narzeczeńska w domu – Dominika i Szymon.

Sesja narzeczeńska Katowice

Dziś chciałbym Wam pokazać sesje narzeczeńską Dominiki i Szymona. Odwiedziłem ich w Katowicach kilka dni po walentynkach. Pyszna kawa, słodkie pomelo i okazja do bliższego poznania się, bo już wkrótce spotkamy się ponownie na ich ślubie.

Sesja narzeczeńska w domu.

Co mogę powiedzieć o samej sesji? Cieszę się, że ją zrobiliśmy. Na początku trochę zestresowani, przyznali mi się, że czekali na mnie jak na księdza po kolędzie 🙂 Po chwili okazało się jednak, że można się na sesji dobrze bawić i nie ma się czego bać. Nie trzeba też daleko jeździć, żeby zrobić zdjęcia. Sesja narzeczeńska w domu, w miejscu gdzie czujecie się na prawdę swobodnie pozwala zmniejszyć stres, który ma każdy z nas. W końcu nikt z nas nie lubi być fotografowanym 🙂

Sesja narzeczeńska – w co się ubrać?

Sesja narzeczeńska. “Co my mamy założyć?” Jakże często słyszę to pytanie. Dziś o tym króciutko, ale niebawem poświęcę temu dłuższy tekst. Tak na prawdę wszystko jest uzależnione od tego co lubicie i gdzie będzie robiona sesja. Marynarka w środku puszczy czy na szczycie góry może dziwnie wyglądać, za to na sesję narzeczeńską w mieście, będzie pasować idealnie. Jeśli jednak twój facet nie lubi marynarek, nie wciskaj go w nią na siłę. Dobra koszula zrobi robotę 😉 Na kobiecych ciuchach znam się średnio, więc udawać eksperta nie będę. Na pewno jednak na sesjach w naturze świetnie wyglądają zwiewne sukienki. Sesja w mieście? Tu przyda się coś bardziej eleganckiego. Najważniejsze jednak, żebyście się czuli swobodnie.

Your Narrative blog will appear here, click preview to see it live.
For any issues click here

next one

Pracownia Florystyczna Kurdybanek – nowa siedziba.