Niezwykła sesja zdjęciowa – rak piersi

4.9
(15)

Rak piersi to nie wyrok – sesja kobieca Mikołów

Jakiś czas temu odezwała się do mnie Karolina i napisała cztery słowa: “rak piersi sesja zdjęciowa”. Główną bohaterką ma być Gosia. Ta wiecznie uśmiechnięta dziewczyna postanowiła pokazać kto tu rządzi i skopać tyłek rakowi piersi. Jak widać, radzi sobie z tym doskonale. Zima i wczesna wiosna to dla fotografa czas na realizację prywatnych projektów, dlatego też z dużą chęcią postanowiłem się zaangażować.

Dzisiejszy wpis będzie ważny, bo traktuje o problemie raka piersi i dbania o swoje zdrowie. Jednocześnie będzie bardzo osobisty, bo bliska mi osoba również zmaga się z tą chorobą. Może dla kogoś będzie inspiracją?

Rak piersi – sesja zdjęciowa w Innej Bajce w Mikołowie

Przygotowania do zdjęć, a szczególnie poszukiwanie miejsca na sesję trwały długo. Rozważaliśmy wynajęcie apartamentu, padł też pomysł zrobienia zdjęć w tropikalnej scenerii gliwickiej Palmiarni. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ciekawe wnętrze mikołowskiej knajpy Inna Bajka. Cieszę się, że udało nam się zrobić sesję właśnie tam. Codziennie bawi się tam wiele młodych osób, w tym nasi wspólni znajomi. Może kilka osób zwróci uwagę na to, że nawet młode osoby mogą spotkać się z chorobą…

Gosia poproszona o krótki komentarz na temat sesji pisze tak: „Pomysł na sesję zrodził się z chęci przełamania stereotypów. Takich jak ten, że kobieta musi mieć włosy by być piękna. Że kobiety chore na raka nie mogą być pewne siebie i seksowne, bo są łyse.” Karolina natomiast pisze tak: „Drogie Panie, pomyślcie przez chwilę o sobie i o tym kiedy ostatnio zadbałyście o swoje zdrowie. Dzięki temu, że Gosia to zrobiła, ma na twarzy ten piękny uśmiech. Im wcześniej uda się zdiagnozować chorobę, tym większą szansę mamy, żeby z nią wygrać. Myślę, że ta sesja dała każdemu z nas do myślenia.”

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia, będzie mi miło jak zostawisz komentarz, lub napiszesz do mnie wiadomość. Zachęcam również do udostępniania moich zdjęć – niech dotrą do jak największej ilości odbiorców.

Spodobały Ci się zdjęcia?

Oceń wpis!

4.9 / 5. 15

Dodaj komentarz