Sesja ciążowa Katowice – Sandra

4.8
(9)

Co robi fotograf ślubny poza sezonem? Jedni się nudzą, a inni szukają nowych fotograficznych wyzwań. Jednym z nich są sesje ciążowe. Jakiś czas temu odezwała się do mnie Sandra, z prośbą o zorganizowanie sesji ciążowej w Katowicach. Przy okazji postawiła warunek – „ma być wanna!”.

Nie zastanawiając się długo postanowiłem znaleźć odpowiedni apartament z dostępem do wanny. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak ciężko jest znaleźć takie miejsce. Przeszukałem cały Booking.com i Airbnb i w końcu trafiłem – całkiem niedaleko Galerii Katowickiej znalazłem apartament z piękną wanną w pokoju. Zobaczcie co udało się nam wspólnie stworzyć. Gdybyście chcieli zobaczyć jeszcze jedną sesję ciążową z wanną – zapraszam Was TU. Znajdziecie tam zdjęcia w zupełnie innym klimacie – było zimno, ciemno i meeeega klimatycznie. Zapraszam do oglądania!

Sesja ciążowa Katowicezapisy

Jeśli chciałabyś wziąć udział w sesji ciążowej – czy to w domu, wynajętym apartamencie czy w plenerze – wypełnij formularz kontaktowy i napisz do mnie! Możesz również kontaktować się ze mną na Facebooku i Instagramie. Zapraszam do kontaktu!

Spodobały Ci się zdjęcia?

Oceń wpis!

4.8 / 5. 9

Dodaj komentarz