Sesja ślubna nad morzem

“A może by tak sesja ślubna nad morzem?” – rzuciłem w czasie spotkania przed ślubem Marty i Artura. Strzał w dziesiątkę! Minęło raptem kilka tygodni i już marznęliśmy wspólnie smagani wiatrem i piaskiem na plaży w Stilo

Wydawać by się mogło, że jak sesja ślubna nad morzem, to tylko w lecie i przy słonecznej pogodzie. Nic bardziej mylnego! Wybrzeże jesienią jest piękne. Uwielbiam ten niesamowity, dziki klimat jesienno – zimowego Bałtyku. Dlatego właśnie co roku staram się spędzać przynajmniej kilka dni nad morzem późną jesienią lub zimą.

Za cel wyprawy i bazę wypadową obraliśmy Łebę, w której mieliśmy wstępnie wytypowane kilka miejsc na sesję. W oczekiwaniu na przyjazd Marty i Artura jeździliśmy po okolicy aby zweryfikować nasze miejscówki – wydmy w Słowińskim Parku Narodowym, martwy las w okolicach Smołdzina. Postanowiliśmy jednak wybrać inne miejsce – z uwagi na krótki, październikowy dzień zależało nam na uniknięciu długiej wędrówki. Okazało się, że w świetnym miejscem na sesję jest okolica latarni morskiej Stilo. Wydmy, pusta plaża i ciekawy nadmorski las – a to wszystko dostępne po kilkunasto minutowym spacerze z parkingu. Zapraszam was na wycieczkę po plaży w cieniu nadciągającego sztormu.

Sesja ślubna nad morzem
Sesja ślubna nad morzem 12
Sesja ślubna nad morzem 14
Sesja ślubna nad morzem 22
Sesja ślubna nad morzem 24
Sesja ślubna nad morzem 36
Sesja ślubna nad morzem 38
Sesja ślubna nad morzem 46
Sesja ślubna nad morzem 54
Sesja ślubna nad morzem 56
Sesja ślubna nad morzem 58
Sesja ślubna nad morzem 60

Kochani! Otwarłem właśnie zapisy na sezon ślubny 2022. Mam również kilka wolnych terminów na rok 2021 – jeśli chcesz poznać moją ofertę wypełnij formularz kontaktowy lub napisz do mnie na moim fanpejdżu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry