Wesele w Patio Park – Natalia & Dawid

Jest wiele atrakcyjnych miejsc na wesele na Śląsku. Wśród nich są jednak te wyjątkowe, które na samą myśl o pracy w nich wywołują u fotografów ślubnych przyjemny dreszczyk emocji. Niewątpliwie jednym z nich jest restauracja Patio Park w Katowicach. Miejsce niebanalne – dwie sale, jedna gęsto udekorowana roślinami oraz druga, taneczna, w industrialnym klimacie. Mamy tu ciemne kolory, czarny sufit ze zwisającymi z niego szklanymi kulami. Wystrój jakże inny od 90% sal weselnych.

Niezwykle ważnym aspektem organizacji wesela jest dobre jedzenie, a tu takie znajdziecie. Wiem co mówię, bo gdybym nie był fotografem ślubnym, z pewnością poświęciłbym się mojej drugiej pasji, czyli gotowaniu. W menu oprócz klasyki, czyli typowo śląskich dań znajdziecie również wiele niebanalnych propozycji – moim zdecydowanym faworytem są gęsię żołądki! Mega!

Nie będę się jednak rozpisywać więcej na temat jedzenia, bo od samego myślenia o nim robię się głodny. A o godzinie, o której piszę ten tekst ponoć jedzenie jest nie zdrowe…

Wesele w Patio Park

Zapraszam więc Was do obejrzenia obszernego reportażu z wesela Natalii i Dawida, które poprowadził niezawodny Dj Szanowny. Znajdziecie w nim zdjęcia z przygotowań, ceremonii w pięknym drewnianym kościele pw. św. Michała Archanioła oraz wesela w Patio Park.

A jeśli spodoba się Wam to co robię dajcie znać w komentarzu! Zapraszam również do zapoznania się z moją ofertą – będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechcecie mnie zaprosić na swój ślub!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.