Beskidzki Raj - ślub plenerowy. Wojciech Bednarczuk Fotografia

Beskidzki Raj – Dominika & Maciej

5
(5)

Beskidzki Raj Stryszawa

Otrzymuję wiele wiadomości od osób planujących wesele z rocznym lub nawet większym wyprzedzeniem. Jednak co roku zdarza się kilka par, które postanowiły zorganizować ślub i wesele w ciągu kilku tygodni. Najczęściej takie pary wybierają terminy poza najgorętszym sezonem. W przypadku Dominiki i Maćka było inaczej – udało im się dokonać rzeczy prawie niemożliwej, czyli wbić się w wolny sierpniowy termin w moim kalendarzu. Co więcej, na swoje wesele wybrali jedną z najpopularniejszych miejscówek w Beskidach – Beskidzki Raj w Stryszawie.

Beskidzki Raj – ślub plenerowy

Gdy dostaję informację, że Młoda Para planuje ślub plenerowy, serce zaczyna mi bić intensywniej. Natomiast gdy dowiaduję się, że ceremonia organizowana będzie wysoko w górach z widokiem na Babią Górę moja euforia jest tak wielka, że przebieram nóżkami jak mała dziewczynka w oczekiwaniu na obiecanego przez rodziców małego pieska. Skąd takie reakcje? To proste! Śluby plenerowe są piękne – zdecydowanie przyjemniejsze tak dla oka, jak i dla uczestników, od tych organizowanych w Urzędzie Stanu Cywilnego. Tym bardziej w przypadku ceremonii organizowanych z widokiem na góry.

Beskidzki Raj wesele

W ślubach plenerowych organizowanych w tym samym miejscu co wesele lubię luz towarzyszący uczestnikom. Nikt się nie spieszy, nikt nie boi się, że trzeba będzie na kogoś czekać. Również w pracy fotografa ślubnego komfort pracy, który się z tym wiąże ma olbrzymie znaczenie.

Jak wyglądało wesele? Jak na typowe góralskie wesele przystało – śpiewom i tańcom nie było końca. Od samego początku był ogień na parkiecie – za oprawę muzyczną wesela odpowiadała Grupa Muzyczna M&M.

Beskidzki Raj oferta weselna

Trwają zapisy na fotografię ślubną w sezonie 2021 i 2022. Przygotowałem zupełnie nową ofertę weselną. Jeśli planujesz swój ślub w Beskidzkim Raju lub innym pięknym miejscu, wypełnij formularz kontaktowy aby zapytać o wolny termin i ofertę.

Spodobały Ci się zdjęcia?

Oceń wpis!

5 / 5. 5

Leave a Reply