Sesja narzeczeńska Nikiszowiec

Czytaliście mój poradnik 7 pomysłów na sesję narzeczeńską? Jakiś czas temu mając przerwę w wykonywaniu sesji ślubnych i narzeczeńskich postanowiłem przygotować cykl poradników, które pomogą Wam w czasie pracy z fotografem. Oprócz pomysłów na sesję narzeczeńską, znajdziecie tam również teksty pomocne przy organizacji weselasesji ślubnej i poruszające kilka innych ciekawych tematów.

Sesja narzeczeńska Nikiszowiec – Patrycja i Kacper

We wspomnianym na początku artykule jednym z pomysłów jest sesja narzeczeńska w domu lub wynajętym wnętrzu. Świetny pomysł na zdjęcia w czasie, gdy pogoda nie pozwala na zbyt wiele – czy to ze względu na siarczyste mrozy, jak było w tym przypadku, czy też z powodu padającego deszczu. Z drugiej strony, sesja w pomieszczeniu oświetlonym promieniami porannego słońca również wyjdzie świetnie – czyli mamy same zalety sesji we wnętrzu. Niezależnie od pogody, będzie pięknie!

Zawsze dobrą okazją do sesji narzeczeńskiej są Walentynki – tym razem do apartamentu na Nikiszowcu zaprosiłem Patrycję i Kacpra. Zobaczcie, co udało nam się wyczarować ?

BTW. Patrycja robi piękne makramy – zapraszam do odwiedzenia jej Insta ?

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.