Sesja narzeczeńska Nikiszowiec

5
(4)

Czytaliście mój poradnik 7 pomysłów na sesję narzeczeńską? Jakiś czas temu mając przerwę w wykonywaniu sesji ślubnych i narzeczeńskich postanowiłem przygotować cykl poradników, które pomogą Wam w czasie pracy z fotografem. Oprócz pomysłów na sesję narzeczeńską, znajdziecie tam również teksty pomocne przy organizacji wesela, sesji ślubnej i poruszające kilka innych ciekawych tematów.

Sesja narzeczeńska Nikiszowiec – Patrycja i Kacper

We wspomnianym na początku artykule jednym z pomysłów jest sesja narzeczeńska w domu lub wynajętym wnętrzu. Świetny pomysł na zdjęcia w czasie, gdy pogoda nie pozwala na zbyt wiele – czy to ze względu na siarczyste mrozy, jak było w tym przypadku, czy też z powodu padającego deszczu. Z drugiej strony, sesja w pomieszczeniu oświetlonym promieniami porannego słońca również wyjdzie świetnie – czyli mamy same zalety sesji we wnętrzu. Niezależnie od pogody, będzie pięknie!

Zawsze dobrą okazją do sesji narzeczeńskiej są Walentynki – tym razem do apartamentu na Nikiszowcu zaprosiłem Patrycję i Kacpra. Zobaczcie, co udało nam się wyczarować 🙂

BTW. Patrycja robi piękne makramy – zapraszam do odwiedzenia jej Insta 🙂

Spodobały Ci się zdjęcia?

Oceń wpis!

5 / 5. 4

Dodaj komentarz