Wesele w stodole – Pod Kasztanami

0
(0)

Jest na mapie województwa śląskiego wiele miejsc, w których można zorganizować wesele. Oprócz typowych sal weselnych, dworków czy eleganckich restauracji jest kilka takich, które wybijają się klimatem, wystrojem i jakością. Znacie pewnie z moich wcześniejszych wpisów Impresję, Szyb Bończyk, Umami, czy Patio Park. Dziś chciałbym Wam zaprezentować kolejne mega ciekawe miejsce – Pod Kasztanami w Bystrej, u stóp Beskidu Śląskiego.

Pamiętacie Elę i Bartka? Jakiś czas temu pokazałem meeega klimatyczną sesję narzeczeńską, którą zorganizowaliśmy na pokopalnianej hałdzie – klimat prawie jak na Islandii. To właśnie ta sympatyczna para poprosiła mnie abym towarzyszył im w dniu ślubu.

Nie ukrywam – ucieszyłem się na wiadomość, że ceremonia zaślubin i wesele odbędzie się właśnie w tym miejscu. Do tej pory nie miałem okazji pracować Pod Kasztanami, a było to jedno z tych miejsc, które koniecznie chciałem odwiedzić. Dlaczego? Ponieważ świetnie czuję się w klimatach boho, rustykalnych i w otoczeniu natury.

Co mogę powiedzieć o samym miejscu? Jest fajne – piękny ogród z miejscem na ceremonię i strefą chillout fajna stodoła no i ten foodtruck! Stary opel, z którego wieczorem podawane są burgery na kolację! Świetny pomysł na zerwanie z tradycyjnymi weselnymi daniami. Zresztą zobaczcie sami jak to wygląda. Zapraszam Was do oglądania zdjeć.

Spodobały Ci się zdjęcia?

Oceń wpis!

0 / 5. 0

Dodaj komentarz