Wesele w Impresji – Anita i Kuba

5
(5)

Pamiętacie mój poprzedni wpis, w którym pokazałem wesele w Impresji w Zabrzu? Prawie rok po ślubie Ewy i Pawła miałem ponownie możliwość pracować na weselu w tym pięknym miejscu. Tym razem fotografowałem tam ślub Anity i Kuby, których mogliście już poznać wcześniej, przy okazji sesji narzeczeńskiej, którą zrobiliśmy w Tychach.

Również tym razem pogoda była wręcz idealna! Było ciepło i słonecznie, a wpadające przez duże okna promienie rozświetlały wnętrze Impresji podkreślając niesamowity klimat tego miejsca.

Najpierw były przygotowania

Dzień rozpoczął się standardowo – poranna kawka i przygotowania w domu Panny Młodej, podczas których w niewielkim mieszkaniu udał się zrobić całkiem sporo fajnych zdjęć. Oczywiście nie może w tym momencie zabraknąć portretu panny młodej! Tym razem nie fotografowałem przygotowań Pana Młodego, dlatego miałem więcej czasu u Anity i mocno skupiłem się na jej oczekiwaniu na przyjazd Kuby.

Po jego przyjeździe wiadomo – first look w drzwiach, powitanie gości, uściski, trochę zdjęć reportażowo – sytuacyjnych.

Później był ślub

Po przygotowaniach, powitaniu gości i wyjściu z domu udaliśmy się na miejsce ceremonii, którym był piękny kościół pw. Matki Boskiej Różańcowej w Rudzie Śląskiej. Przed ceremonią nie mogło zabraknąć zdjęć z samochodem, którym Anita i Kuba jechali do ślubu.

A na końcu wesele w Impresji

Co nieco na temat Impresji napisałem już poprzednim razem. Mamy tu piękne industrialne wnętrze, duże okna przez które wpada całkiem sporo słonecznego światła, a do tego całkiem niezłe jedzenie. Jedynie czego mi w tym miejscu brak, to większego parkietu – planując wesele w Impresji musicie brać to pod uwagę. Tym bardziej jeśli chcecie zatrudnić takiego DJa jak Paweł – DJ Szanowny. Jedno jest jednak pewne – zdjęcia stamtąd wychodzą fenomenalnie – zobaczcie sami!

Spodobały Ci się zdjęcia?

Oceń wpis!

5 / 5. 5

Dodaj komentarz