Wesele w Impresji – Anita i Kuba

Pamiętacie mój poprzedni wpis, w którym pokazałem wesele w Impresji w Zabrzu? Prawie rok po ślubie Ewy i Pawła miałem ponownie możliwość pracować na weselu w tym pięknym miejscu. Tym razem fotografowałem tam ślub Anity i Kuby, których mogliście już poznać wcześniej przy okazji sesji narzeczeńskiej, którą zrobiliśmy w Tychach.

Również tym razem pogoda była wręcz idealna! Było ciepło i słonecznie, a wpadające przez duże okna promienie rozświetlały wnętrze Impresji podkreślając niesamowity klimat tego miejsca.

Najpierw były przygotowania

Dzień rozpoczął się standardowo – poranna kawka i przygotowania w domu Panny Młodej, podczas których w niewielkim mieszkaniu udał się zrobić całkiem sporo fajnych zdjęć. Oczywiście nie może w tym momencie zabraknąć portretu panny młodej! Tym razem nie fotografowałem przygotowań Pana Młodego, dlatego miałem więcej czasu u Anity i mocno skupiłem się na jej oczekiwaniu na przyjazd Kuby.

Po jego przyjeździe wiadomo – first look w drzwiach, powitanie gości, uściski, trochę zdjęć reportażowo – sytuacyjnych.

Ceremonia w kościele Matki Bożej Różańcowej w Rudzie Śląskiej

Ruda Śląska to takie miasto, które składa się z kilku dzielnic, które są jakby osobnymi bytami – w każdej z nich znajdziemy kościół, wokół którego wyrastały osiedla. Kościół Matki Bożej Różańcowej jest w moim odczuciu jednym z najpiękniejszych. Wnętrze ma typowe dla śląskich świątyń, natomiast z zewnątrz przywołuje mi na myśl toskańskie zabudowania.

Wesele w Impresji – miejsce z industrialnym klimatem

Po ceremonii zaślubin udaliśmy się do Impresji w Zabrzu na wesele. Impresja to wyjątkowa przestrzeń, która za każdym razem robi na mnie ogromne wrażenie. Miejsce to jest połączeniem surowego industrialnego stylu z eleganckimi dodatkami, co tworzy niepowtarzalną atmosferę. Impresja jest idealnym miejscem na organizację wesela dla par, które szukają wyjątkowego i niebanalnego miejsca.

Dekoracje: Zielone Pojęcie

DJ: Dj Szanowny

Foto: Wojciech Bednarczuk

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.