Niesamowite miejsce w tym roku odkryłem - jest nim Willa Słoneczna w Dębowcu. Zabawne, że nigdy wcześniej w tym miejscu nie byłem, a teraz miałem okazję fotografować dwa śluby plenerowe w ciągu czterech dni.

Willa Słoneczna Dębowiec - slow wedding

Willa Słoneczna jest idealnym miejscem na wesele w stylu slow. Obiekt mieści się pośród pól i pagórków - wokół roztaczają się sielskie krajobrazy, nieco przypominające widoki z Toskanii. Znajdziecie tu ciszę i spokój, a wasi goście będą mogli skorzystać z dużej łąki, po której można spacerować i trochę odpocząć po tańcach na parkiecie.

Łąka ta jest również świetnym miejscem na zdjęcia grupowe i rodzinne - ogromna przestrzeń za plecami stanowi czyste i atrakcyjne tło.

Ślub plenerowy w Willi Słonecznej

Dziś chciałbym pokazać Wam historię najpiękniejszego dnia Kamili i Łukasza. Tego dnia było wszystko - śmiech, łzy, nerwowe wypatrywanie w niebo - od rana zanosiło się na deszcz i do końca nie było wiadomo czy uda się zrobić ceremonię pod chmurką czy wewnątrz Willi. Na szczęście się udało - dopiero wieczorem przyszła prawdziwa ulewa - nie przeszkadzało to jednak niektórym tańczyć na zewnątrz.

Oprawa muzyczna: Dj Paweł Śledziona

Oprawa foto: Wojciech Bednarczuk

Share this story

COMMENTS Expand -
ADD A COMMENT

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *