Willa Decjusza – polsko włoski ślub i wesele w Cafe Oranżeria

Jakiś czas temu miałem zaszczyt uwiecznić niezapomniane wspomnienia z polsko-włoskiego ślubu Sylwii i Andre w Willi Decjusza w Krakowie oraz wesela w Cafe Oranżeria. To było wyjątkowe doświadczenie, które pozwoliło mi uchwycić piękno i emocje tego szczególnego dnia.

Podczas ślubu w Willi Decjusza goście i nowożeńcy byli otoczeni przez piękne wnętrza i historię tego miejsca, co tworzyło niezwykły klimat dla tego wydarzenia. Uwieczniłem każdą chwilę tego dnia, od radości i emocji podczas przysięgi, po uśmiechy i łzy szczęścia podczas zdjęć z rodziną i przyjaciółmi.

Wesele w z widokiem na Wawel – Cafe Oranżeria

Następnie wszyscy przenieśliśmy się do Cafe Oranżeria, gdzie goście weselni mieli okazję bawić się i świętować do białego rana. Atmosfera była pełna radości i entuzjazmu, a ja miałem przyjemność uwiecznić wszystkie te chwile na zdjęciach.

Bycie fotografem na tym wyjątkowym wydarzeniu było dla mnie ogromnym zaszczytem i pozwoliło mi uchwycić piękne wspomnienia, które para i ich rodziny będą nosić ze sobą na zawsze. Jestem niezwykle wdzięczny za tę okazję i mam nadzieję, że zdjęcia będą przypominać im o tym szczególnym dniu przez wiele lat.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.