Stara Szwajcaria – ślub humanistyczny w Parku Szwajcaria

Śluby humanistyczne zyskują na popularności w Polsce, oferując parom możliwość stworzenia wyjątkowej, spersonalizowanej ceremonii. Ale czym dokładnie jest ślub humanistyczny? Dlaczego tak wiele osób decyduje się na ten typ ceremonii? I jak wyglądał ślub Ady i Piotrka, który odbył się w malowniczym Parku Szwajcaria w Gliwicach?

Czym jest ślub humanistyczny?

Ślub humanistyczny to ceremonia, która koncentruje się na wartościach humanistycznych i nie jest związana z żadną religią. Jest to idealna opcja dla par, które pragną stworzyć unikalne, osobiste wydarzenie, które odzwierciedla ich uczucia, przekonania i historię miłości. Ceremonie humanistyczne są prowadzone przez celebransa i mogą zawierać elementy takie jak własne przysięgi, muzykę na żywo, czy też symboliczne gesty, jak zapalanie świecy jedności.

Dlaczego warto wybrać ślub humanistyczny?

Ślub humanistyczny to coś więcej niż formalność. To okazja, aby wyrazić siebie i uczcić swoją miłość w sposób, który jest dla Was najbardziej znaczący. Taka ceremonia jest pełna emocji, ponieważ każda jej część jest zaplanowana z myślą o młodej parze. Goście często są bardziej zaangażowani i wzruszeni, ponieważ uczestniczą w czymś, co jest autentyczne i wyjątkowe.

Ślub Ady i Piotrka w Parku Szwajcaria

Ada i Piotrek zdecydowali się na ślub humanistyczny w jednym z najpiękniejszych miejsc w Gliwicach – Parku Szwajcaria. To zielone, spokojne miejsce stworzyło idealną scenerię dla ich wyjątkowego dnia. Ceremonia odbyła się pod gołym niebem, w otoczeniu drzew i malowniczego stawu, co dodało magicznego klimatu całemu wydarzeniu.

Emocje i magia chwili

Nie da się ukryć, że emocje towarzyszące ceremonii humanistycznej są wyjątkowe. Ada i Piotrek wymienili własnoręcznie napisane przysięgi, które poruszyły do łez zarówno ich samych, jak i zgromadzonych gości. Każdy moment ceremonii był przemyślany i pełen znaczenia, od pierwszych słów celebransa, aż po wspólne zapalenie świecy jedności, symbolizującej ich związek.

Wesele w restauracji Stara Szwajcaria

Po wzruszającej ceremonii w parku, goście udali się do restauracji Stara Szwajcaria, która znajduje się tuż obok. Ta elegancka restauracja oferuje nie tylko wyśmienite jedzenie, ale również piękne wnętrza i profesjonalną obsługę. Wnętrza Starej Szwajcarii łączą nowoczesność z tradycją, tworząc przytulną i zarazem elegancką atmosferę.

Podsumowanie

Ślub humanistyczny to wyjątkowa opcja dla par, które pragną czegoś więcej niż tradycyjna ceremonia. Ada i Piotrek pokazali, jak piękne i emocjonujące może być takie wydarzenie, zwłaszcza gdy odbywa się w tak magicznym miejscu jak Park Szwajcaria, z weselem w eleganckiej restauracji Stara Szwajcaria. Ich dzień był pełen miłości, autentyczności i niezapomnianych chwil, które na zawsze pozostaną w pamięci zarówno ich, jak i ich gości.

Jeśli marzycie o unikalnym, emocjonalnym ślubie, rozważcie ceremonię humanistyczną. To doskonały sposób, aby uczcić Waszą miłość w sposób, który jest dla Was najbardziej znaczący.

Miejsce: Stara Szwajcaria

DJ: Stereowizja

Film: Łukasz Fedorczyk

Foto: Wojciech Bednarczuk

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.