Fotograf ślubny Ruda Śląska- Wojciech Bednarczuk

Witaj na stronie fotografa ślubnego – znajdziesz tu reportaże i sesje ślubne oraz narzeczeńskie

Cześć! Na imię mam Wojtek – jestem fotografem ślubnym pracującym w Rudzie Śląskiej i okolicach

Każdej Młodej Parze marzą się piękne zdjęcia ze ślubu i wesela – w końcu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Nic więc dziwnego, że należy poświęcić wiele czasu na znalezienie tego jedynego fotografa ślubnego. Skoro jesteś na tej stronie, twoje poszukiwania dobiegły końca. Jako Wasz fotograf ślubny Ruda Śląska z wielką przyjemnością zadbam o to, abyście ze wzruszeniem wracali do zdjęć z waszego Najważniejszego Dnia.

Będąc waszym fotografem ślubnym zadbam o dobrą atmosferę podczas współpracy – jest ona kluczowa, aby w jej efekcie wasze zdjęcia zachwycały.
W mojej ofercie znajdziesz reportaże ślubne, plenerowe sesje ślubne jak również sesje narzeczeńskie.
Koniecznie zobacz, moje zdjęcia ślubne z pobliskiego Zabrza – połączenie fantastycznych ludzi, olbrzymiej miłości i pięknych wnętrz. Fotografie z Waszego ślubu mogą być równie piękne!

Fotograf ślubny Ruda Śląska – reportaż ślubny

Aby znaleźć odpowiedniego fotografa na ślub w Rudzie Śląskiej trzeba się nieźle nagimnastykować. W okolicy jest wielu fotografów oferujących różny poziom umiejętności i cen. Jak więc wybrać tego jedynego fotografa ślubnego? Podstawym kryterium powinna być jakość zdjęć z reportażu ślubnego – koronnej dziedziny fotografii.

Jaki więc powinien być dobry reportaż ślubny?

Na pewno powinien być urozmaicony – ważne momenty, wzruszenia, dziwne i zabawne sytuacje, to elementy niezbędne! Wszystko to przeplecione zdjęciami detali, portretami Młodej Pary i uczestników wesela znajdziesz w moich reportażach. Dobry fotograf ślubny Ruda Śląska zadba również o zdjęcia rodzinne i grupowe – nie przez wszystkich lubiane, ale po latach zyskujące olbrzymią wartość!
Aby zobaczyć moje reportaże ślubne wejdź TU

Fotograf ślubny Ruda Śląska – sesja plenerowa

Fotografia ślubna bez sesji plenerowej nie istnieje. Niezależnie czy jest to krótka, kilkunastominutowa sesja w pobliżu sali weselnej, czy kilkudniowa wyprawa na Islandię – sesja plenerowa musi być!
W trakcie wesela zaproszę Was na krótką sesję – wystarczy nam kilka minut, aby w wykorzystać najbliższe otoczenie sali weselnej – kawałek parku, lasu, ogrodu a nawet pomieszczenia wewnątrz. Pozwoli to Wam choć na chwilę oderwać się od zgiełku panującego wokół Was i pobyć chwilę razem. Połączymy przyjemne z pożytecznym! Dzięki temu powstaną cudowne zdjęcia – tak pięknie jak w tej chwili już wyglądać nie będziecie…
Po weselu możemy zorganizować dłuższą sesję plenerową – czy to lokalnie, w Rudzie Śląskiej i okolicach. Świetną opcją będzie wyjazd w góry lub nad morze. A jeśli ograniczenia związane z pandemią COVID – 19 pozwolą, to również możliwa będzie sesja za granicą!

Fotografia ślubna Ruda Śląska – sesja narzeczeńska

Pewnie zastanawiacie się, co to jest sesja narzeczeńska i po co ją robić. Już odpowiadam!

Dzięki sesji narzeczeńskiej będziemy mogli się bliżej poznać! Jako fotograf ślubny Ruda Śląska niezwykle sobie cenię dobry kontakt z moimi Klientami. Przekonacie się, że ani aparat fotograficzny, ani fotograf nie gryzie…

Powstaną piękne zdjęcia z czasu, który już nie powróci! Będziecie z rozrzewnieniem wspominać czasy młodości i narzeczeństwa.
Zdjęcia będziecie mogli wykorzystać jako prezent dla bliskich i do dekoracji sali weselnej

To świetna przygoda! Wybierzmy się do pobliskiego lasu lub na całodniową wycieczkę. To będzie dobry trening przed sesją ślubną!

Nie zwlekaj! Zapytaj o wolny termin już dziś!

Fotograf ślubny Ruda Śląska – cena

Ile kosztuje fotograf ślubny Ruda Śląska? Aspekt finansowy podczas organizacji wesela jest ważny. Są jednak rzeczy, na których oszczędzać nie wolno. Tylko zatrudniając profesjonalistę masz pewność, że twoje zdjęcia będą bezpieczne, a w czasie dniu wesela nie wydarzy się coś nieoczekiwanego. Z czego wynika cena moich usług?
Piękne zdjęcia wymagają zaangażowania w czasie pracy oraz wielu godzin poświęconych na przygotowanie gotowego materiału. To również środki przeznaczone na naukę, rozwój i inwestycje w niezawodny sprzęt. W końcu to bezpieczeństwo twoich zdjęć – nie ma możliwości, aby z powodu awarii sprzętu zdjęcia zniknęły. Profesjonalizm wymaga również odpowiedniej obsługi Klienta – od pierwszego kontaktu aż po oddanie gotowego materiału. Aby zapoznać się z moim cennikiem i zapytać o wolny termin, wypełnij formularz kontaktowy na dole strony i napisz do mnie!

Fotograf ślubny Ruda Śląska – dlaczego ja?

Poniżej znajdziesz argumenty, dlaczego zdecydować się na moje usługi.

  • Otrzymasz dynamiczny reportaż ze ślubu i wesela
  • Zdjęcia pełne emocji, uśmiechów, wzruszeń
  • Plenerowe sesje ślubne w Polsce i za granicą
  • Sesje narzeczeńskie w plenerze, w domu lub wynajętym apartamencie
  • Niezapomniane zdjęcia – będziecie chcieli do nich wracać!
  • Profesjonalną współpracę od pierwszego kontaktu, aż po przekazanie gotowego materiału!
  • Merytoryczne wsparcie w sprawach organizacyjnych oraz bezpieczeństwo waszych danych!
  • Mniej merytoryczne, ale często konieczne wsparcie, np. wiązanie krawatu xD

Wojciech Bednarczuk – fotograf ślubny Ruda Śląska – co mnie wyróżnia?

W pracy fotografa ślubnego ważne jest, aby był on częścią Waszego dnia ślubu. Dlatego zależy mi na tym, abym nie był traktowany jako “pan fotograf”, tylko po prostu Wojtek – tak samo jak Andrzej, Ania, Kamila, Sebastian, Krzysiek czy inni uczestnicy waszego wesela. Takie skrócenie dystansu da nam niezwykle ważną rzecz – Wy i wasi bliscy czując, że jestem “swój” będziecie czuć się komfortowo. Dzięki temu na zdjęciach będziecie wyglądać naturalnie i pięknie!

Fotograf ślubny Ruda Śląska – zapytaj o wolny termin!

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia, planujesz swój ślub w Rudzie Śląskiej, Zabrzu, Mikołowie lub okolicach, wypełnij formularz kontaktowy i zapytaj o wolny termin!