Fotografia ślubna Maków Podhalański – nr 1 w twojej okolicy!

Poszukiwania tego jedynego fotografa ślubnego to trudna rzecz. Skoro jesteś w tym miejscu, twoje poszukiwania dobiegły końca!

Cześć! Na imię mam Wojtek – fotograf ślubny Maków Podhalański, Zawoja, Stryszawa, Zakopane

Fotografia ślubna to jeden z najważniejszych elementów każdego wesela. Odpowiednią jakość Waszych zdjęć może zapewnić jedynie profesjonalny fotograf ślubny. Wieloletnie doświadczenie, a jednocześnie umiejętność obserwacji i wdrażania najnowszych trendów w branży ślubnej sprawi, że twoje zdjęcia będą unikatowym połączeniem dobrej fotografii i powiewu świeżości.

W mojej ofercie znajdziesz reportaże ślubne oraz plenerowe sesje ślubne. Poza tym na codzień wykonuję również sesje narzeczeńskie oraz ciążowe.
Zapraszam cię do odwiedzenia mojego bloga, na którym znajdziesz zdjęcia cudownych par, które mi zaufały i wpuściły z aparatem do swojego domu.

Fotografia ślubna Maków Podhalański – jak wybrać?

Wybór fotografa na ślub w Makowie Podhalańskim i okolicach do najprostszych nie należy. Fotografów ślubnych w Małopolsce jest tylu, że ciężko dokonać odpowiedniego wyboru. I ja to rozumiem. Jak więc wybrać tego jedynego fotografa ślubnego? Po pierwsze – zobaczcie zdjęcia. Jeśli spodobają Ci się moje zdjęcia, które zrobiłem innym parom, będziesz mieć pewność, że te, które zrobię Wam, również będą świetne! Zapraszam Cię do odwiedzenia mojego Instagrama, na którym na bieżąco publikuję najlepsze i najnowsze zdjęcia.

Fotograf ślubny Maków Podhalański – oferta

Skoro jesteś na tej stronie, zapewne chcesz poznać moją ofertę. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje – aby poznać mój aktualny cennik wypełnij formularz kontaktowy na dole strony i wyślij do mnie wiadomość!

  • Sesje narzeczeńskie w Makowie Podhalańskim i okolicach
  • Reportaże ze ślubów cywilnych, kościelnych i humanistycznych
  • Plenerowe sesje ślubne w Polsce i za granicą
  • Sesje ciążowe i rodzinne
  • Niezapomniane zdjęcia – będziecie chcieli do nich wracać!

Wojciech Bednarczuk – fotografia ślubna Maków Podhalański

Co mnie wyróżnia i co otrzymacie w zamian?

W czasie przygotowań do ślubu, ale też w dniu ceremonii służę Wam pomocą. Podpowiem, doradzę, a nawet pomogę zawiązać krawat! (Tak, często mi się to zdarza…xD)
Równie ważne jak same umiejętności fotograficzne jest dobry kontakt z ludźmi. Dlatego niezwykle sobie cenię zaufanie, którym obdarzają mnie Pary Młode. Zapraszając mnie na wasz ślub możecie być pewni, że nie przyjedzie “pan fotograf”, lecz Wojtek, który z radością i uśmiechem na twarzy będzie częścią Waszego Wielkiego Dnia

Fotografia ślubna Maków Podhalański- kontakt

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia, planujesz swój ślub w Makowie Podhalańskim lub okolicach, wypełnij formularz kontaktowy i zapytaj o wolny termin!

Wojciech Bednarczuk – fotografia ślubna. Najczęściej będziecie mogli mnie spotkać na Śląsku i w Małopolsce. Spotkasz mnie w takich miastach jak Katowice, Kraków, Gliwice, Zabrze, Mikołów, Tychy, Maków Podhalański, Zakopane oraz wielu wielu innych. Chętnie podróżuję i na twoje zaproszenie dojadę w najdalszy zakątek Polski!