klient test | bednarczuk.eu

klient test

Jak zapewne wiecie, w swojej pracy chcę pokazywać prawdziwych ludzi i autentyczne emocje. Czas więc wrócić do tego dnia i przywołać Wasze wspomnienia. Spójrzcie na zdjęcia i przypomnijcie sobie co wtedy czuliście Wy, wasi bliscy i znajomi!

WASZ SLIDESHOW - POŁĄCZENIE ZDJĘĆ, MUZYKI i EMOCJI

Więcej informacji

To jeszcze nie koniec...

Dobre fotografie wymagają godnej oprawy. Pamiętacie jak w dzieciństwie oglądało się rodzinne albumy? A może pamiętacie zapach takiego albumu? Mój ekskluzywny fotoalbum na półce z książkami to coś zupełnie innego niż nawet najbogatsza galeria internetowa. Dopiero po wydrukowaniu na doskonałym papierze i oprawieniu w skórę lub tkaninę zdjęcia zyskują prawdziwe życie.

Oferta albumów

Fotoksiążka
od 400 pln
Fotoalbum
Od 800 zł
Zestaw trzech albumów
od 1200 zł

Na przyszłość...

Cieszę się, że mogłem Wam towarzyszyć i pokazać świat profesjonalnej fotografii. Wierzę, że to doświadczenie będzie procentować w przyszłości i zechcecie jeszcze nie raz skorzystać z usług fotografa. Być może wkrótce Wy lub ktoś z waszych znajomych będzie potrzebował fotografii reklamowych, kobiecych, a może nawet ciążowych. Pamiętajcie o mnie, bo również tego typu sesjami się zajmuję.

KILKA SŁÓW OD WAS

Nieustannie dążę do zapewnienia moim Klientom jakości usług na jaką zasługują. Chcę się ciągle rozwijać, dlatego proszę Was abyście poświęcili chwilę i podzielili się opinią na temat naszej współpracy.