Plener ślubny – sesja ślubna plenerowa

Pięknym dopełnieniem reportażu ślubnego może być sesja plenerowa organizowana w innym dniu niż uroczystość. Zorganizujmy ją wspólnie w miejscu, które sobie wymarzyliście!

Zobacz cennik
kotulińskiego 6

Fotografia ślubna Maków Podhalański - Wojciech Bednarczuk

Ile trwa?

Plener ślubny


Zazwyczaj, sesja plenerowa trwa od 2 do 4 godzin. Możemy ją zorganizować w dowolnym miejscu – znam wiele miejsc, w których można zrobić piękne zdjęcia. Zależy mi jednak na tym, żebyśmy wspólnie popracowali nad organizacją sesji – opowiedzcie mi o swoich oczekiwaniach. Może macie swoją wymarzoną lokalizację?
Po sesji otrzymacie ode mnie nie mniej niż 50 zdjęć w galerii online. Będziemy je również mogli wykorzystać w albumie i wydrukować w formie odbitek


Cennik sesji ślubnych plenerowych

Plener ślubny w lesie

Lokalnie

1000

W tej cenie otrzymasz

1 – 2 godzinna sesja w promieniu 20 km od Katowic

Dostęp do galerii online

Selekcja oraz autorska obróbka zdjęć

50 fotografii w wersji cyfrowej

Dojazd na sesję w cenie

Wyjazdowo

od 1400

W tej cenie otrzymasz

2 -4 godzinna sesja

Dostęp do galerii online

Selekcja oraz autorska obróbka zdjęć

60 fotografii w wersji cyfrowej

Możliwość organizacji sesji zagranicznej


Najczęściej zadawane pytania

Nie potrafimy pozować! Co teraz?

Niczym się nie przejmujcie! Oglądając moje zdjęcia zwróćcie uwagę, że osoby fotografowane wyglądają naturalnie. Wy też tak będziecie wyglądać! W trakcie pleneru ślubnego nie będę Was ustawiać w sztucznych pozach. Wszystko wyjdzie naturalnie i pięknie!

Gdzie można zorganizować plener ślubny?

Mamy nieograniczone możliwości – góry, Jura Krakowsko – Częstochowska, nad morzem, nad jeziorem a nawet centum dużego miasta może stanowić świetne tło do zdjęć

Chcemy sesję za granicą. Robisz takie?

Oczywiście! Wybierzmy się w jakieś piękne miejsce – co powiecie na Islandię?

Jak wygląda plener ślubny?

Kiedy już spotkamy się na miejscu sesji, nie od razu będę do Was “strzelać” z aparatu. Sesja w plenerze najczęściej ma formę spaceru – najpierw trochę porozmawiamy, żeby lepiej się poznać. Jeśli zdjęcia będziemy robić w domu, apartamencie lub studio napijemy się kawy lub herbaty i dopiero po jakimś czasie zaczniemy fotografować. Dzięki temu będziecie czuć się swobodnie.

Kiedy zorganizować Plener ślubny?

Im szybciej tym lepiej – z praktyki wynika, że im więcej czasu upłynie od ślubu, tym mniej będzie się Wam chciało. Optymalnie jest zrobić sesję w ciągu dwóch tygodni od ślubu – wiem to z doświadczenia 😉

Sesja w dniu ślubu czy plener ślubny w innym terminie?

To zależy od Was. Zupełnie inne zdjęcia zrobimy w dniu ślubu, kiedy będziemy mieć na nie raptem 15-20 min, niż wtedy, gdy pojedziemy na całodniową sesję. W dniu ślubu zrobimy niewiele zdjęć, ale za to będziecie na nich wyglądać zjawiskowo! W innym dniu będziemy mieć komfort pracy i nic nas nie będzie ograniczać pod względem czasu.

Umów się na sesję!