Sesja narzeczeńska/sesja dla pary

Taka sesja to najlepsza inwestycja w czas spędzony razem! Niezależnie od tego, czy jesteście świeżo zakochani, narzeczonymi czy małżeństwem z wieloletnim stażem.

Zobacz cennik

Sesja narzeczeńska Nikiszowiec - Wojciech Bednarczuk Fotografia
zimowa sesja narzeczeńska w górach - Wojciech Bednarczuk Fotografia
Sesja narzeczeńska w domu

Jak wygląda

Sesja narzeczeńska/sesja pary

Sesja narzeczeńska to najlepsze, co możecie zrobić przed ślubem! To doskonały sposób na wejście w weselny klimat – oderwiecie się na chwilę od codziennych obowiązków i stresu towarzyszącego przygotowaniom do wesela. Dzięki sesji narzeczeńskiej lepiej się poznamy, a jednocześnie poczujecie się pewniej przed obiektywem aparatu. To świetny trening!

Wspólnie wybierzmy miejsce i termin sesji – pewnie macie swoje wyobrażenia i oczekiwania. Chętnie je poznam. Jeśli jednak nie macie pomysłu na sesję, służę pomocą! Mam dużą bazę miejsc, gdzie możemy zrobić piękne zdjęcia. Niezależnie do tego, czy wolicie góry, morze czy las.

Taka sesja również świetnie wyjdzie w waszym domu, wynajętym apartamencie lub studio. Razem na pewno znajdziemy odpowiednie miejsce!


Cennik sesji narzeczeńskich

Mini

400

W tej cenie otrzymasz

1 godzinna sesja

Dostęp do galerii online

Selekcja oraz autorska obróbka zdjęć

20 fotografii wybranych przez Was

20 odbitek w formacie 13×19 cm na papierze DeepMatt

Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć – 25 zł/szt

Standard

950

W tej cenie otrzymasz

2 godzinna sesja

Dostęp do galerii online

Selekcja oraz autorska obróbka zdjęć

50 zdjęć wybranych przeze mnie

30 odbitek w formacie 13×19 cm na papierze DeepMatt


Najczęściej zadawane pytania

Nie potrafimy pozować! Co teraz?

Niczym się nie przejmujcie! Oglądając moje zdjęcia zwróćcie uwagę, że osoby fotografowane wyglądają naturalnie. Wy też tak będziecie wyglądać! Zaufajcie mi, a będzie pięknie!

Zastanawiamy się nad sesją narzeczeńską, ale nie wiemy czy ma to sens.

Oczywiście, że ma! Sesja narzeczeńska to doskonały sposób na bliższe poznanie się z fotografem i oswojenie z obiektywem aparatu. Zdjęcia z sesji będziecie mogli wykorzystać w zaproszeniach ślubnych, do dekoracji sali weselnej czy podarować bliskim w prezencie.

Chcemy zamówić albumy dla rodziców. Jest taka możliwość?

Jasne! Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą być wartościowym prezentem dla rodziców. Cennik albumów znajdziecie TUTAJ.

Jak wygląda sesja narzeczeńska?

Kiedy już spotkamy się na miejscu sesji, nie od razu będę do Was “strzelać” z aparatu. Sesja w plenerze najczęściej ma formę spaceru – najpierw trochę porozmawiamy, żeby lepiej się poznać. Jeśli zdjęcia będziemy robić w domu, apartamencie lub studio napijemy się kawy lub herbaty i dopiero po jakimś czasie zaczniemy fotografować. Dzięki temu będziecie czuć się swobodnie.

Kiedy zorganizować sesję narzeczeńską?

Kiedy tylko zechcecie! Może to być wiosną, latem, a nawet zimą! Ważne, żeby zrobić to nie później niż na miesiąc przed ślubem – dzięki temu będziecie mieli pewność, że zdjęcia do dnia wesela będą gotowe.

Czy musimy być narzeczonymi?

Absolutnie nie! Najczęściej się mówi “sesja narzeczeńska” ale równie dobrze można powiedzieć “sesja miłosna”, “sesja dla pary”. Zdjęcia, na których widać łączące Was uczucie warto robić często i bez okazji! Możecie być na początku swojego związku albo małżeństwem z wieloletnim doświadczeniem.

Umów się na sesję!