Sesja świąteczna

- wyjątkowa -

- magiczna -

Bana Studio, Mikołów

Słyszeliście już "Last Christmas"?

Tak, to już. Nadszedł czas przedświątecznej gorączki. Wejdź w świąteczny klimat biorąc udział w świątecznej sesji zdjęciowej.

Co dla ciebie przygotowaliśmy?

W Bana Studio w Mikołowie czekać na Ciebie będą dwie scenki - ciepła, wypełniona retro meblami, choinką, zabawkami dla dzieci oraz druga, pachnąca lasem i żywymi choinkami.

W studio znajdziesz:

- żywe choinki

- aromatyczne pierniczki

- gorącą, zimową herbatę

- świąteczne piosenki sączące się cicho z głośników

- meble w stylu retro

- industrialne wnętrze

Cena:

Ponadto:

W cenie:

• Możliwość zamówienia odbitek
• Wydruki Fine Art
• Fotoksiażki

• 30-45 min sesji

• 6 zdjęć
• Galeria online
• Dodatkowe ujęcie - 30 pln

350 Pln

Zarezerwuj teraz

Dla kogo

W listopadzie i grudniu będę fotografować Was w trakcie zabawy, wieszania bombek na choinkę. Można pić zimową herbatę, czytać książki, gonić się po studio, przytulać ukochanego zwierzaka. W swobodnej atmosferze zatrzymam na zdjęciach te piękne chwile - na luzie, bez stresu.

01

03

02

Dla bliskich

Dla Was

Dla Ciebie

- Podaruj sesję w prezencie

- Zaproś kogoś bliskiego

- Zrób komuś niespodziankę

- We dwoje

- Rodzinnie

- Ze zwierzakiem

- Portretowo

- Brzuszkowo

- Buduarowo

Niezbędne informacje

Aby zarezerwować sesję, wypełnij formularz na dole strony lub zadzwoń 605 330 309.

Rezerwacja zostanie potwierdzona po wpłacie 100 zł zadatku na konto: Wojciech Bednarczuk: 68 1050 1214 1000 0092 3624 2757

Pamiętaj, żeby mnie poinformować, jeśli z jakiegoś powodu nie będziecie mogli wziąć udziału w sesji - zadatek zamieni się w voucher o wartości 100 zł, z możliwością wykorzystania go w ciągu pół roku. Po tym czasie zadatek przepada.

Rezerwacja terminu

Jak wygląda sesja

Sesja świąteczna trwa 30 - 45 min w zależności od tego jak nam się współpracuje. Sesje wykonuję jedna po drugiej - rozpoczynam o równej godzinie, po 45 minutach konieczne jest ogarnięcie studia przed kolejnymi uczestnikami sesji. Pamiętaj, aby przyjść punktualnie. Spóźnienie spowoduje skrócenie sesji. Jeśli z jakichś przyczyn nie będziecie mogli wziąć udziału, daj wcześniej znać - wynajęcie studia to duży koszt, dlatego nie mogę sobie pozwolić na "okienka".

W trakcie sesji czujcie się swobodnie - możecie się bawić, przytulać, robić co tylko zechcecie - ja pokażę to na klimatycznych zdjęciach. Jeśli będzie trzeba - poprowadzę Was przez sesję krok po kroku - będzie super!

Jak się przygotować

Ubierzcie się swobodnie, ale ładnie - wszelkiego rodzaju zimowe swetry, koszule, nieśmiertelna świąteczna kratka. Grube zimowe skarpety, czyste buty, jednolite kolory - to wszystko na zdjęciach będzie wyglądać świetnie. Pamiętaj - wymięty t-shirt to kiepski pomysł 😉

Możecie zabrać pluszaki, ulubione zabawki swoich dzieci, ukochanego pupila.

Nie wiesz co zabrać i jak się przygotować? Daj znać, pomogę Ci.

W ciągu trzech dni od sesji wyślę Wam galerię online, spośród której będziecie mogli wybrać zdjęcia do dalszej obróbki. Jeśli spodoba się wam więcej zdjęć, będzie mi bardzo miło - galeria podsumuje dodatkowe koszty. Wybrane zdjęcia przygotuję dla Was w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wyboru i wyślę gotowe pliki za pomocą galerii.

Jeśli będziecie chcieli zamówić odbitki lub większe wydruki, koniecznie dajcie mi znać o tym w trakcie sesji - drukarnie z których usług korzystam, z początkiem grudnia kończą przyjmować nowe zlecenia i wszystkie zamówienia będą realizowane dopiero po nowym roku.

Galeria online będzie aktywna 3 miesiące - pamiętaj o pobraniu zdjęć. Po tym czasie ich odzyskanie będzie niemożliwe.

Po sesji

Zapisz się na sesję