Sesje upominkowe

Sesje upominkowe mogą być świetnym prezentem na urodziny, święta, Walentynki. Ponieważ w każdym domu powinny być piękne zdjęcia, przygotowałem dla Was zaproszenia na sesję fotograficzną, które można podarować bliskiej osobie.

Wczasach zdjęć robionych telefonami warto zrobić sobie lub bliskiej osobie wyjątkowy prezent w postaci profesjonalnych, pięknych fotografii – może to być sesja rodzinna, ciążowa lub indywidualna sesja bliskiej osoby. Będzie to ciekawa przygoda i świetna pamiątka! Niezwykle ważna jest miła atmosfera i komfort fotografowanych osób –dlatego zabiorę Was na spacer po pięknej okolicy, ale zdjęcia możemy wykonać też u Was w domu.

Zaproszenie możesz odebrać osobiście. Możemy je również wysłać bezpośrednio do twojej bliskiej osoby.

Przed zamówieniem Zaproszenia, zachęcam do zapoznania się z Regulaminem sesji upominkowych – w razie pytań służę pomocą!

Zarezerwuj

Regulamin Sesji Upominkowej.

 1. Koszt sesji wynosi 300 zł brutto.
 2. Chęć zakupu zaproszenia na sesję można zgłosić mailowo na adres wojtek@bednarczuk.eu, a także za pośrednictwem formularza kontaktowegoFacebooka lub Instagrama.
 3. Zaproszenie uprawnia do jednej sesji zdjęciowej (czas trwania ok. 1-2h), z której Osoba obdarowana  otrzyma do 10 fotografii w wersji cyfrowej oraz w formie odbitek formatu 15×23 cm. Wyboru zdjęć do dalszej obróbki oraz przekazania dokonuje Wykonawca. Sesje realizowane są we wszystkie dni tygodnia w ustalonym wcześniej terminie.
 4. Zaproszenie można nabyć w następujące sposoby:
  a. osobiście, po wcześniejszym umówieniu się w ustalonym miejscu i terminie na terenie Mikołowa (płatność gotówką);
  b. wysyłkowo za pośrednictwem Poczty Polskiej (koszt wysyłki listem poleconym priorytetowym to 7 zł) po dokonaniu przelewu ustalonej kwoty plus kosztów wysyłki na poniższe konto bankowe: 68 1050 1214 1000 0092 3624 2757. Po zaksięgowaniu płatności Wykonawca wyśle Zaproszenie na adres podany przez Nabywcę.
 5. Jako dowód zakupu, Nabywca otrzymuje fakturę. W przypadku zakupu wysyłkowego, faktura zostanie wysłana wraz z Zaproszeniem lub mailowo na adres Nabywcy Zaproszenia.
 6. Sesje zdjęciowe realizowane na podstawie Zaproszenia odbywają się w dowolnym miejscu po wcześniejszym ustaleniu z Osobą obdarowaną. Zaproszenie na sesję zdjęciową nie zawiera kosztów dojazdu, jeśli sesja ma odbyć się poza miejscem zamieszkania Wykonawcy (Mikołów). Koszt dojazdu wynosi 1,5 zł brutto/km. Koszty wejścia Wykonawcy oraz Uczestników sesji w miejsca plenerowe (bilety wstępu oraz pozwolenia na fotografowanie) są po stronie Osoby obdarowanej lub Nabywcy.
 7. Cena Zaproszenia nie uwzględnia kosztów makijażu oraz przygotowania stylizacji do sesji. Na życzenie Nabywcy lub Osoby obdarowanej istnieje możliwość umówienia na sesję makijażystki oraz stylistki. Koszty są po stronie Nabywcy lub Osoby obdarowanej.
 8. Data ważności Zaproszenia jest umieszczona na Zaproszeniu i wynosi 3 miesiące.
 9. Zaproszenie nie podlega wymianie na gotówkę.
 10. W przypadku niewykorzystania Zaproszenia przez Osobę obdarowaną w terminie jego ważności, Nabywcy nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy.
 11. Zaproszenie na sesję jest imienne, ale może zostać przekazane innej osobie po wcześniejszym poinformowaniu Wykonawcy.
 12. Po otrzymaniu Zaproszenia, Osoba obdarowana powinna ustalić z Wykonawcą termin sesji zdjęciowej wysyłając wiadomość na adres: wojtek@bednarczuk.eu lub kontaktując się przez Facebook lub Instagram.
 13. Do realizacji sesji niezbędne jest podpisanie przez Osobę obdarowaną umowy na usługę fotograficzną z Wykonawcą. Wykonawca na prośbę Nabywcy udostępni mu wzór takiej umowy Zaproszenia przed zakupem.
 14. Sesje zdjęciowe realizowane na podstawie Zaproszenia to: sesje kobiece, sesje rodzinne, sesje ciążowe, zaręczynowe, portretowe. Sesje mogą się odbyć w plenerze lub domu Osoby obdarowanej.
 15. Zakup Zaproszenia jest równoznaczny z akceptacją niniejszego Regulaminu.