Impresja Zabrze – wesele Ewy i Pawła

5
(7)

Ewa & Paweł – Impresja Zabrze

Na mapie śląskich sal weselnych jest wiele uroczych miejsc. Jest też kilka wyjątkowych – Patio Park, Sztygarka, Szyb Bończyk. Niewątpliwie jednym z nich jest Impresja w Zabrzu – niezwykle ciekawy budynek z 1904 roku, w którym mieściła się pływalnia dla pracowników Huty Donnersmarcków. Dla osób kochających industrialną architekturę i chcących zorganizować wesele w miejscu innym niż wszystkie, to miejsce jest idealne.

W Impresji znajdziemy dwie sale – mniejszą do tańczenia i większą, z okrągłymi stołami do biesiadowania. Do tego wąskie, wysokie okna, przez które wpada bardzo dużo światła i antresola, z której możemy podziwiać tańce na parkiecie. Ciekawe, surowe połączenie betonu, stali i szkła docenią wszyscy kochający industrialny klimat.

Od dawna chciałem sfotografować wesele w Impresji. Kiedy w mailu od Ewy przeczytałem, że właśnie tam planują swoją imprezę, serce mocniej mi zabiło – chyba każdy z fotografów ślubnych ma swoją listę wymarzonych miejsc do pracy ? Plan na ten dzień był prosty. Szybkie przygotowania, ceremonia w pięknym kościele św. Jadwigi w Zabrzu i wesele w Impresji. Tak jak się spodziewałem, wszystko przebiegło sprawnie, a efekty moich pierwszych występów w Zabrzu możecie zobaczyć poniżej.

O piękną oprawę tego dnia zadbali:

Impresja Zabrze - wesele w Impresji. Wojciech Bednarczuk fotografia

Spodobały Ci się zdjęcia?

Oceń wpis!

5 / 5. 7

Dodaj komentarz