Oferta fotografii ślubnej


Znajdziesz tu pełen przekrój tego, czym na codzień się zajmuję. Jeśli chcesz poznać aktualny cennik lub zapytać o wolny termin

Reportaż ślubny

Jeśli wielkimi krokami zbliża się Wasz Wielki Dzień, a Wy szukacie kogoś, kto uchwyci te najważniejsze chwile, trafiliście bardzo dobrze. Zawsze staram się w pełni oddać uczucie i sprawić, by wspomnienia z Waszego ślubu były jak najpiękniejsze. Zresztą, zobaczcie sami, oglądając historie par, które mi zaufały. Każda z nich jest niepowtarzalna, dzięki mieszance pasji, przygody i emocji zakochanych. Jeśli w trakcie czytania tych słów i oglądania zdjęć, Wasze serce zabiło szybciej, napiszcie do mnie, umówmy się na kawę i wspólnie stwórzmy magię.
Przedstawiam Wam trzy pakiety reportażu z dnia ślubu dostosowane do obecnych realiów.

Dla par planujących tylko ceremonię przygotowałem ofertę trzygodzinną obejmującą reportaż z przygotowań, ceremonii oraz krótkiej sesji zdjęć rodzinnych i grupowych.

Jeśli planujecie kameralną uroczystość, mogę być z Wami 6 godzin – przygotuję dla Was reportaż z przygotowań, ceremonii oraz krótką relację z przyjęcia. Nie zabraknie również zdjęć grupowych oraz, jeśli czas i miejsce na to pozwolą, krótkiej sesji plenerowej.

Marzycie o klasycznym weselu? Świetnie! Będę z Wami 12 godzin – od przygotowań do oczepin. W trakcie wesela nie zabraknie zdjęć grupowych, portretów rodzinnych i krótkiej sesji plenerowej, jeśli czas i miejsce na to pozwolą.


3 h pracy fotografa:

Przygotowania
Reportaż z ceremonii
Zdjęcia grupowe


Otrzymacie:

Galeria online – 150 fotografii
Pendrive

6 h pracy fotografa:

Przygotowania
Ceremonia
Zdjęcia grupowe
Krótki reportaż z przyjęcia

Otrzymacie:


Galeria online – 250 fotografii
Pendrive
20 odbitek 13×18 cm

12 h pracy fotografa:

Przygotowania
Ceremonia
Zdjęcia grupowe
Krótka sesja w trakcie wesela
Wesele do oczepin


Otrzymacie:


Galeria online – 500 fotografii
Pendrive
50 odbitek 13×18 cm

Sesja ślubna


Pięknym dopełnieniem reportażu ślubnego może być sesja plenerowa organizowana w innym dniu niż uroczystość. Możemy ją wykonać na dwa sposoby:

Lokalnie

Jeśli dysponujecie ograniczoną ilością wolnego czasu – wystarczą nam dwie godziny, aby zrealizować sesję blisko waszego miejsca zamieszkania. Może to być las, pobliskie jezioro, a nawet centrum miasta.

Wyjazdowo

Jeśli macie trochę więcej czasu, świetnym pomysłem będzie sesja wyjazdowa np. w Tatrach, Bieszczadach lub nad morzem. Również sesja zagraniczna jest możliwa!

Sesja narzeczeńska

Zatrzymajcie piękne i ulotne chwile na zdjęciach!

Sesja narzeczeńska zorganizowana kilka miesięcy przed ślubem będzie świetną przygodą! Możemy ją zorganizować w dowolnym miejscu – w lesie, nad morzem, w górach a nawet w domu.
W efekcie sesji otrzymacie zdjęcia, które będziecie mogli wykorzystać jako prezent dla bliskich lub dekorację sali weselnej.


Fotografia ślubna to nie wszystko


Świat mojej fotografii nie kończy się na ślubach. Często moje pary wracają po jakimś czasie – na sesje kobiece, ciążowe i rodzinne.
Sesje zdjęciowe dla rodzin z większymi i mniejszymi pociechami. To od Was zależy, gdzie te zdjęcia zrobimy – czy w domu podczas wspólnej zabawy, czy na spacerze w lesie. Możliwości są nieograniczone!

Masz mniejsze lub większe dzieci? Uwiecznij ulotne chwile podczas rodzinnej sesji zdjęciowej. Jej efektem będą piękne fotografie, które za wiele lat będą przypominać piękny czas dzieciństwa. Dzieci tak szybko rosną!

Sesja rodzinna


Spodziewasz się dziecka i marzysz o pięknych zdjęciach? Nic nie stoi na przeszkodzie! Zróbmy sesję w komfortowych dla Ciebie warunkach. Zobacz na blogu sesje ciążowe.

Sesja ciążowa


Marzysz o tym by poczuć się jak modelka i o buduarowej sesji zdjęciowej? Świetnie! A może jesteś facetem i chcesz zrobić prezent swojej drugiej połówce? Piękna kobieca sesja zdjęciowa jest na wyciągnięcie ręki!

Sesja kobieca

Zadbaj o godną oprawę swoich zdjęćOferta fotografii ślubnej bez albumów, odbitek i pięknych wydruków na ścianę byłaby niekompletna. Nawet najpiękniejsze zdjęcia swój prawdziwy charakter pokazują dopiero po przeniesieniu na papier. Na codzień korzystam z usług renomowanej drukarni Krukbook obsługującej tylko i wyłącznie profesjonalnych fotografów. Dzięki temu mam gwarancję, że każdy album i każda odbitka będzie powtarzalnej, doskonałej jakości.

Do kogo jest skierowana moja oferta fotografii ślubnej?


Kieruję ją do każdej osoby, która podobnie jak ja idzie z uśmiechem przez życie. Jeśli lubicie ludzi, oczekujecie fajnych zdjęć i bezstresowej współpracy napiszcie do mnie. Zależy mi na współpracy z osobami, które myślą w podobny sposób do mnie – czyli każdemu należy się szacunek niezależnie od poglądów, a jak rozmawiać, to z uśmiechem na ustach.

Na codzień pracuję na Śląsku i w Małopolsce, ale bez problemu mogę się znaleźć w dowolnym miejscu w Polsce. Niezależnie czy planujesz duże wesele w pałacu, czy niewielkie kameralne przyjęcie w ogrodzie – będzie mi miło, jeśli zaprosisz mnie do siebie.

Jeśli spodobała Ci się moja oferta fotografii ślubnej

Wypełnij formularz kontaktowy i zapytaj o wolny termin