Oferta fotografii ślubnej

Zapoznaj się z moją ofertą fotografii ślubnej, narzeczeńskiej i rodzinnej

Jeśli wielkimi krokami zbliża się Wasz Wielki Dzień, a Wy szukacie kogoś, kto uchwyci te najważniejsze chwile, trafiliście bardzo dobrze. Zawsze staram się w pełni oddać uczucie i sprawić, by wspomnienia z Waszego ślubu były jak najpiękniejsze. Zresztą, zobaczcie sami, oglądając historie par, które mi zaufały. Każda z nich jest niepowtarzalna, dzięki mieszance pasji, przygody i emocji zakochanych. Jeśli w trakcie czytania tych słów i oglądania zdjęć, Wasze serce zabiło szybciej, napiszcie do mnie, umówmy się na kawę i wspólnie stwórzmy magię.

Oferta fotografii ślubnej - reportaż ślubny

Reportaż ślubny

w dniu ślubu mogę być z wami od przygotowań do oczepin. w czasie 12 godzinnego reportażu wykonam dla was niepowtarzalne zdjęcia – znajdą się na nich detale przygotowań, zdjęcia z ceremonii i dynamiczny reportaż z wesela. jeśli czas i miejsce nam pozwolą urwiemy się na kilkanaście minut z wesela aby wykonać krótką sesję zdjęciową. oczywiście nie zapomnimy też o zdjęciach grupowych i portretach rodzinnych!

w efekcie reportażu ślubnego otrzymacie ode mnie 500 fotografii pod postacią galerii online, którą będziecie mogli rozesłać wśród rodziny i znajomych.
oczywiście nie można zapomnieć, że zdjęcia najlepiej ogląda się na wydrukach. po ślubie będziecie mogli w prosty sposób zamówić odbitki, albumy i oprawione wydruki.

dla par planujących kameralną uroczystość przygotowałem ofertę obejmującą 6 – godzinny reportaż – aby poznać szczegóły wyślij wiadomość!
Oferta fotografii ślubnej - sesja ślubna plenerowa

Sesja ślubna plenerowa

Sesja organizowana w innym dniu niż uroczystość. można ją zorganizować na dwa sposoby.

lokalnie – jeśli dysponujecie ograniczoną ilością wolnego czasu, dwugodzinna sesja w pobliżu waszego miejsca zamieszkania będzie dobrą opcją.

sesja wyjazdowa – dla osób chcących przeżyć dłuższą przygodę istnieje możliwość zorganizowania sesji wyjazdowej nad morze, w góry lub za granicę

w efekcie sesji otrzymacie od 50 do 100 fotografii w formie galerii online. będziecie również mogli zamówić fotoksiążkę, odbitki lub wydruki wielkoformatowe na ścianę.
oferta fotografii ślubnej - sesje dla par

Sesje dla par

Oferta skierowana dla narzeczonych oraz zakochanych par, które chcą uwiecznić piękne ulotne chwile.
dwugodzinną sesję możemy zorganizować w dowolnym miejscu – w mieście, w lesie, w górach, nad morzem, a nawet w domu lub wynajętym apartamencie. zobacz mój poradnik, w którym przedstawiłem kilka pomysłów na sesję!

w efekcie sesji otrzymacie ode mnie ok 50 zdjęć w formie galerii online. jeśli będziecie zainteresowani istnieje możliwość wykonania albumów, odbitek lub wydruków wielkoformatowych na ścianę.

Oferta fotografii ślubnej to nie wszystko

zobacz czym jeszcze się zajmuję

Sesje rodzinne

Oferta fotografii ślubnej 4

Sesje zdjęciowe dla rodzin z większymi i mniejszymi pociechami. To od Was zależy, gdzie te zdjęcia zrobimy – czy w domu podczas wspólnej zabawy, czy na spacerze w lesie. Możliwości są nieograniczone!

sesje ciążowe

fotografia-ślubna-oferta

Spodziewasz się dziecka i marzysz o pięknych zdjęciach? Nic nie stoi na przeszkodzie! Zróbmy sesję w komfortowych dla Ciebie warunkach. Zobacz na blogu sesje ciążowe.

sesje kobiece

Oferta fotografii ślubnej 7

Marzysz o tym by poczuć się jak modelka i o buduarowej sesji zdjęciowej? Świetnie! A może jesteś facetem i chcesz zrobić prezent swojej drugiej połówce? Zapraszam do zapoznania z moją ofertą.

Albumy i wydruki

Zadbaj o godną oprawę swoich wspomnień

Oferta fotografii ślubnej bez odbitek, albumów i wydruków na ścianę byłaby pusta. Nawet najpiękniejsze zdjęcia swój prawdziwy charakter pokazują dopiero po przeniesieniu na papier. Na codzień korzystam z usług drukarni obsługującej tylko profesjonalistów – Krukbook. Dzięki temu mogę Wam zaproponować najwyższej jakości produkty.

fotoksiążka

Fotoksiążka

Świetnym uzupełnieniem reportażu ślubnego będzie fotoksiążka drukowana na miękkim, niepowlekanym papierze. Fotoksiążki dostępne są w różnych formatach – każdy znajdzie coś dla siebie!

Możliwe jest również przygotowanie zestawu trzech fotoksiążek – idealny pomysł na prezent dla bliskich!

Oferta fotografii ślubnej 10

Fotoalbum

Fotoalbum zrobi na każdym wrażenie! Drukowany na grubych kartach – do wyboru papiery silk i DEEPMATT oraz różne formaty.

Podobnie jak fotoksiążki, możecie zamówić w zestawie trzech sztuk.

Oferta fotografii ślubnej 12

odbitki

Oferta fotografii ślubnej bez odbitek byłaby nie pełna – przygotowałem dla Ciebie dwa rodzaje – klasyczne na papierze silk i mój hit – odbitki deepmatt o fantastycznie matowej powierzchni i głębokich kolorach. Odbitki dostępne w standardowych formatach od 10×15 cm do 20×30 cm.

Ponadto w mojej ofercie znajdują się

fine art

wydruki wielkoformatowe

Drukowane na fantastycznym papierze deepmatt – idealne do oprawienia w Passe-partout i ramę. Dostępne w formatach od 30×40 cm do 60×90 cm.

canvas

fotoobrazy na płótnie

Zdjęcia drukowane na płótnie. Dostępne w formatach od 30×40 cm do 60×90 cm.

Oferta fotografii ślubnej – faq

Zobacz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Jeśli spodobała ci się moja fotografia

wypełnij formularz kontaktowy

Przewiń do góry