.

Poznajmy się!

Cześć! Mam na imię Wojtek.Na co dzień zajmuję się fotografowaniem zakochanych. Ciepło, czule, naturalnie.

Chcesz zapytać o wolny termin i ofertę? Napisz lub zadzwoń do mnie. +48605330309

Dlaczego fotografuję? Od małego byłem dobry w plastykę – takie geny. Mój dziadek Władysław Bednarczuk był malarzem i od małego starał się zaszczepić we mnie tą pasję. Widzę w pamięci dziadka malującego obraz i małego Wojtka siedzącego obok z kartką papieru, farbkami i atlasem ptaków, z którego odmalowuje ilustracje. Bo musicie wiedzieć, że przyroda to moja druga pasja – wiem jak wygląda jer, lelek kozodój i sowa jarzębata!

Przez kilkanaście lat zajmowałem się rysunkiem i malarstwem, aż pewnego dnia postanowiłem kupić pierwszy aparat fotograficzny i spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Podczas studiów na Politechnice Śląskiej doszedłem do wniosku, że uczelnia techniczna nie jest dla mnie i trzeba szukać innego zajęcia – rozpocząłem pracę w agencji reklamy. Zajmowałem się drukiem i grafiką. Po kilku latach postawiłem wszystko na jedną kartę – uznałem, że chcę się zajmować tylko fotografią. Lepszej decyzji podjąć nie mogłem – dzięki tej pracy otwarłem się na ludzi, ciągle poznaję fantastyczne osoby i bywam w pięknych miejscach.

Dziś

Dziś jestem mężem pięknej Małgorzaty, „tatą” dwójki puchatych i nieznośnych szynszyli. Buduję dom, niejedno drzewo już zasadziłem – w nim będzie miejsce na duże akwarium morskie, węża i jaszczurkę. Czego jeszcze brakuje?

W duszy gra mi heavy metal – ale spokojnie. Nawet jeśli wolicie disco polo, na pewno znajdziemy nić porozumienia ?

W wolnej chwili ogarniam sprawy techniczne prowadzonej przez Gosię Szkoły Rodzenia Hebama.

Kontakt

Rekomendacje

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem fotografii wykonanych przez Wojtka. Podczas naszej sesji narzeczeńskiej zdecydowanie uchwycił TO COŚ między nami. Zdjęcia są piękne, subtelne, artystyczne, ale w żadnym wymiarze nie pretensjonalne czy sztuczne.
Serdecznie polecamy!

Ela & Bartek

Szukasz fotografa na swój ślub? Wybór jest bardzo prosty – Wojciech Bednarczuk Fotografia! To w jaki sposób Wojtek uwiecznił nasz ślub i wesele przerosło nasze wszelkie oczekiwania. Nie mówiąc już o sesji, którą zorganizował nad morzem. Najpiękniej uchwycone emocje, autentyczność, szczegółowość, każdy najważniejszy moment… Moglibyśmy tak wymieniać i wymieniać… Najlepsze co mogliśmy zrobić to zaufać Wojtkowi i oddać się w jego profesjonalne oko! Zarówno my, jak i nasi goście zachwycają się niepowtarzalnymi kadrami. Z czystym sumieniem i z pełną odpowiedzialnością polecamy Wojtka – jego profesjonalne podejście sprawi że każdy będzie zadowolony z efektu końcowego!

Marta & Artur

Bardzo polecamy Wojtka. To doświadczony fotograf z powołania i głową pełną pomysłów. Otwarty na sesje wyjazdowe, znający dużo super miejsc. Zdjęcia z wesela są przepiękne, dobrze wyostrzone, ukazujące prawdziwe emocje. Po długich namysłach z mężem zdecydowaliśmy się na sesję plenerową i to była bardzo dobra decyzja. Wszystkie zdjęcia nam się podobaja. Polecamy każdemu! ?

Angelika & Tomek

Kontakt