Fotografuję miłość

od 2012 roku

Cześć! Mam na imię Wojtek

O mnie 1

Bardzo mi miło, że postanowiliście do mnie zajrzeć. Nie zawiedziecie się! Zajmuję się fotografią ślubną, głównie na Śląsku i w Małopolsce i to z nią do Was przychodzę, jednak zanim napiszę coś więcej, pozwólcie, że się przedstawię. Mieszkam na Śląsku w starym domu z dużym ogrodem. Stąd mam tylko parę kroków do lasu – a to właśnie od lasu zaczęła się moja przygoda z fotografią. W wolnych chwilach biorę samochód i uciekam w ukochane góry. To mój drugi dom. Musicie wiedzieć, że jestem osobą pełną kontrastów. Mimo że uwielbiam przyrodę, to jednak najlepiej wypoczywam przy ciężkiej „brzydkiej” muzyce.


Mieszkam z wielkim berneńczykiem i małym biało-rudym kotem. Moje rybki pływają w dwóch akwariach – słodkowodnym i morskim. Jak wspominałem – zaczynałem od fotografowania owadów, a dziś towarzyszę parom w jednym z najważniejszych dni ich życia.

Mam ogromne szczęście, bowiem moja pasja jest równocześnie moją pracą. Jeśli więc wielkimi krokami zbliża się Wasz Wielki Dzień, a Wy szukacie kogoś, kto uchwyci te najważniejsze chwile, trafiliście bardzo dobrze. Zawsze staram się w pełni oddać uczucie i sprawić, by wspomnienia z Waszego ślubu były jak najpiękniejsze. Zresztą, zobaczcie sami, oglądając historie par, które mi zaufały. Każda z nich jest niepowtarzalna, dzięki mieszance pasji, przygody i emocji
zakochanych. Jeśli w trakcie czytania tych słów i oglądania zdjęć, Wasze serce zabiło szybciej, napiszcie do mnie, umówmy się na kawę i wspólnie stwórzmy magię.

Zobacz co o mnie mówią moje pary

Iwona & Kuba

jak się przygotować do sesji

Profesjonalista. Podejście do klienta sprawia, że cały stres związany ze zdjęciami mija. Głowa pełna pomysłów, żeby zrobić idealne zdjęcie. Zdjęcia ze sesji rodzinnej jak i ślubnej otrzymaliśmy w ekspresowym tempie, są tak piękne że codziennie je oglądamy. Będziemy jeszcze wracać do Wojtka przy tych mniejszych i większych okazjach. Polecamy!!! <3

ania & jacek

poradnik ślubny - sesja zdjęciowa w beskidach

Świętowaliśmy naszą uroczystość weselną 14 września 2019 r., a sesję ślubną zorganizowaliśmy tydzień później. Wojtek miał sporo ciekawych pomysłów na miejsca do sesji zdjęciowych. Wybraliśmy Przełęcz Salmopolską w Szczyrku. Współpraca z Wojtkiem, od pierwszego spotkania, przebiegła nam bardzo sprawnie i konkretnie 🤜🤛 Fotograf ma dobre oko do ciekawych ujęć, zdjęcia są na naprawdę wysokim poziomie 🙂 Jesteśmy bardzo zadowoleni, polecamy współpracę z Wojtkiem!

Marta & Łukasz

O mnie 5

Wojtek potrafi uchwycić naprawdę wyjątkowo chwile i emocje. Podczas całej ceremonii i zabawy był wręcz ‘niewidzialny’ a jednak zawsze wyczuł moment i był tam gdzie trzeba, co widać po ujęciach. Zdjęcia są profesjonalne, piękne i niepowtarzalne. Dziękujemy Ci serdecznie za przepiękne zdjęcia, nie mogliśmy się ich doczekać, a teraz nie możemy się nimi nacieszyć!

Zobacz nowości

na blogu

Jeśli spodobała ci się moja fotografia

wypełnij formularz kontaktowy

Przewiń do góry