O mnie

Cześć!

Poznajmy się.


W tym miejscu mógłbym napisać, że jestem szczęściarzem, bo moja pasja jest jednocześnie moją pracą. Pisze to każdy, więc ja zrobię nieco inaczej.

Dlaczego fotografuję? Sztuka była obecna w moim życiu od zawsze. Mój dziadek Władysław był malarzem i od małego starał się zaszczepić we mnie tą pasję. Przez kilkanaście lat zajmowałem się rysunkiem i malarstwem, aż w czasie studiów postanowiłem kupić pierwszy aparat fotograficzny i spróbować swoich sił w tej dziedzinie.
Podczas studiów na Politechnice Śląskiej doszedłem do wniosku, że projektowanie różnego rodzaju instalacji nie jest dla mnie i trzeba szukać innego zajęcia – rozpocząłem pracę w agencji reklamy. Długo dzieliłem tą pracę z fotografią ślubną.

Po kilku latach postawiłem wszystko na jedną kartę – uznałem, że chcę się zajmować tylko fotografią. Lepszej decyzji podjąć nie mogłem – dzięki tej pracy otwarłem się na ludzi, ciągle poznaję fantastyczne osoby i bywam w pięknych miejscach.

Kilka faktów o mnie

  • kocham gotować – gdybym nie był fotografem, pewnie skończyłbym w kuchni jakiejś restauracji. A może kiedyś otworzę swoją?
  • wcześnie chodzę spać i wstaję przed świtem – może wydać się to dziwne, bo praca na weselach wiąże się z chodzeniem spać nad ranem. Na codzień jednak uwielbiam wcześnie wstawać, za to wieczorami szybko odpadam. Proszę, nie gniewaj się jeśli na wiadomość wysłaną o 21 odpowiem o 5:30 rano…
  • kocham przyrodę – każdą wolną chwilę spędzam z aparatem w lesie lub nad wodą, gdzie podglądam dzikie zwierzęta. Od tego zaczęła się moja zabawa w fotografię – potrafiłem pół dnia siedzieć nad oczkiem wodnym w ogrodzie i fotografować ważki…
  • lubię zwierzęta – nie wyobrażam sobie domu bez zwierząt. Lista zwierzaków, które hodowałem jest długa – były papugi, zeberki, krab tęczowy, kilka akwariów słodkowodnych z rybami i krewetkami. Przez pewien czas miałem nawet hodowlę modliszek… Dziś za to jest duży, futrzasty berneńczyk, kot, akwarium morskie z koralowcami oraz dwa szynszyle…

Napisz do mnie!


Jeśli spodobały Ci się moje prace, chcesz poznać ofertę i zapytać o wolny termin.