Wojciech Bednarczuk - naturalna fotografia ślubna

Pomogę Ci zachować najpiękniejsze wspomnienia na zawsze!

Hej, poznajmy się!

Wojciech Bednarczuk Fotografia ślubna Katowice

Łapię momenty, emocje, łzy wzruszenia i wybuchy śmiechu - Wojciech Bednarczuk

Dlaczego fotografuję? Od małego byłem dobry w plastykę – takie geny. Mój dziadek Władysław Bednarczuk był malarzem i od małego starał się zaszczepić we mnie tą pasję. Widzę w pamięci dziadka malującego obraz i małego Wojtka siedzącego obok z kartką papieru, farbkami i atlasem ptaków, z którego odmalowuje ilustracje. Bo musicie wiedzieć, że przyroda to moja druga pasja – wiem jak wygląda jer, lelek kozodój i sowa jarzębata!

Przez kilkanaście lat zajmowałem się rysunkiem i malarstwem, aż pewnego dnia postanowiłem kupić pierwszy aparat fotograficzny i spróbować swoich sił w tej dziedzinie. Podczas studiów na Politechnice Śląskiej doszedłem do wniosku, że uczelnia techniczna nie jest dla mnie i trzeba szukać innego zajęcia – rozpocząłem pracę w agencji reklamy. Zajmowałem się drukiem i grafiką. Po kilku latach postawiłem wszystko na jedną kartę – uznałem, że chcę się zajmować tylko fotografią. Lepszej decyzji podjąć nie mogłem – dzięki tej pracy otwarłem się na ludzi, ciągle poznaję fantastyczne osoby i bywam w pięknych miejscach.

Dziś jestem mężem pięknej Małgorzaty, „tatą” dwójki puchatych i nieznośnych szynszyli. Buduję dom, niejedno drzewo już zasadziłem – w nim będzie miejsce na duże akwarium morskie, węża i jaszczurkę. Czego jeszcze brakuje?

W duszy gra mi heavy metal – ale spokojnie. Nawet jeśli wolicie disco polo, na pewno znajdziemy nić porozumienia ?

W wolnej chwili ogarniam sprawy techniczne prowadzonej przez Gosię Szkoły Rodzenia Hebama.

Fotografia ślubna

Jeśli wielkimi krokami zbliża się Wasz Wielki Dzień, a Wy szukacie kogoś, kto uchwyci te najważniejsze chwile, trafiliście idealnie. Zawsze staram się w pełni oddać uczucie i sprawić, by wspomnienia z Waszego ślubu były jak najpiękniejsze.

Lifestyle

Taka sesja to najlepsza inwestycja w czas spędzony razem! Niezależnie od tego, czy jesteście świeżo zakochani, narzeczonymi czy małżeństwem z wieloletnim stażem.

Miłe słowa moich klientów

Zimowa sesja ślubna

Sesja ślubna, którą zrobił dla nas Wojtek, była przede wszystkim niesamowitą przygodą - wykazał się on ogromną inicjatywą i kreatywnością, co potwierdzają piękne i nietuzinkowe ujęcia. Jako kobieta, jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności uchwytywania kobiecego piękna jak i różnych subtelności. Polecamy każdemu! 🙂

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem fotografii wykonanych przez Wojtka. Podczas naszej sesji narzeczeńskiej zdecydowanie uchwycił TO COŚ między nami. Zdjęcia są piękne, subtelne, artystyczne, ale w żadnym wymiarze nie pretensjonalne czy sztuczne.
Serdecznie polecamy!

Szukasz fotografa na swój ślub? Wybór jest bardzo prosty - Wojciech Bednarczuk Fotografia! To w jaki sposób Wojtek uwiecznił nasz ślub i wesele przerosło nasze wszelkie oczekiwania. Nie mówiąc już o sesji, którą zorganizował nad morzem. Najpiękniej uchwycone emocje, autentyczność, szczegółowość, każdy najważniejszy moment... Moglibyśmy tak wymieniać i wymieniać... Najlepsze co mogliśmy zrobić to zaufać Wojtkowi i oddać się w jego profesjonalne oko! Zarówno my, jak i nasi goście zachwycają się niepowtarzalnymi kadrami. Z czystym sumieniem i z pełną odpowiedzialnością polecamy Wojtka – jego profesjonalne podejście sprawi że każdy będzie zadowolony z efektu końcowego!

— Iza & Marcin

— Ela & bartek

— Marta & Artur

Dlaczego warto mi zaufać?

Mam doświadczenie

Fotografuję już 10 lat! W tym czasie na swojej drodze spotkałem kilkaset zakochanych par, które mi zaufały. To niesamowite!

Służę radą

Nie bójcie się zapytać, jeśli nurtują Was pytania dotyczące współpracy ze mną, innymi usługodawcami czy ogólnie o organizację wesela. Przez te kilka lat w branży widziałem już chyba wszystko, a też całkiem niedawno organizowałem swoje przyjęcie. Chętnie podpowiem Wam jak do tego podejść!

Masz pytania?

Jestem elastyczny

Chcielibyście zmienić jakiś element mojej oferty? Może oczekujesz indywidualnej oferty? Daj znać o tym w wiadomości, opisz swoje oczekiwania, a ja przygotuję ofertę skrojoną na miarę!