O mnie

Poznajmy się!

Jestem osobą pełną kontrastów. Mimo że uwielbiam przyrodę i każdą wolną chwilę spędzam w lesie, górach czy nad wodą, to jednak najlepiej wypoczywam przy ciężkiej „brzydkiej” muzyce. Mieszkam z wielkim berneńczykiem i małym biało-rudym kotem. Moje rybki pływają w dwóch akwariach – słodkowodnym i morskim. Jak wspominałem – zaczynałem od fotografowania owadów. Dziś towarzyszę parom w jednym z najważniejszych dni ich życia. Mam ogromne szczęście, bowiem moja pasja jest równocześnie moją pracą.

fotograf ślubny katowice wojciech bednarczuk

Jeśli wielkimi krokami zbliża się Wasz Wielki Dzień, a Wy szukacie kogoś, kto uchwyci te najważniejsze chwile, trafiliście bardzo dobrze. Zawsze staram się w pełni oddać uczucie i sprawić, by wspomnienia z Waszego ślubu były jak najpiękniejsze.

Spójrzcie na historie par, które mi zaufały. Dzięki mieszance mojej pasji, przygody i emocji, każda z nich jest niepowtarzalna. Jeśli w trakcie czytania tych słów i oglądania zdjęć, Wasze serce zabiło szybciej, napiszcie do mnie, umówmy się na kawę i wspólnie stwórzmy magię.

fotograf ślubny mikołów album 1 1

Odwiedź mój Instagram

Follow