Sesje dla zakochanych | bednarczuk.eu | Fotograf Katowice

Sesje narzeczeńskie

Oferta

Sesje dla par i narzeczonych

Za oknami rozkwitła wiosna. Jest to doskonała okazja do zorganizowania sobie sesji zdjęciowej. Planujecie ślub i szukacie dla siebie fotografa? A może dopiero co się poznaliście i chcielibyście mieć pamiątkę z czasów intensywnych motyli w brzuchu? Zapraszam na sesję zdjęciową zakochanych i narzeczonych. Wykorzystajmy piękną wiosnę i zróbmy coś fajnego.

Jak wygląda sesja?

W dogodnym terminie zaproszę Was na spacer po pięknej okolicy. Może to być kawałek lasu nieopodal domu, pobliskie jezioro, a nawet atrakcyjna przestrzeń miejska. W czasie spaceru w luźnej atmosferze, spędzimy razem 1-2 godziny i w tym czasie wykonam dla Was zdjęcia. Jeśli popsuje się pogoda, świetnym pomysłem jest zrobienie sesji w domu. Dzięki temu, że czujecie się tam swobodnie, na zdjęciach na pewno uda nam się pokazać łączące was uczucie.

Koszt sesji wynosi 600 zł.

W ramach sesji otrzymacie nie mniej 20 fotografii w formie cyfrowej oraz dostęp do prywatnej galerii online, za pomocą której będzie można pobrać gotowe zdjęcia oraz zamówić odbitki, fotoobrazy czy niewielkie albumy.

Sesje zdjęciowe w Katowicach i okolicy.
Sesje zdjęciowe w Katowicach i okolicy.
Sesje zdjęciowe w Katowicach i okolicy.
FINE ART WEDDING & PORTRAIT PHOTOGRAPHER. BASED IN COLORADO.

Zamów sesję