Sesja ciążowa Mikołów – Aneta & Andrzej

5
(5)

Jak fotograf zazwyczaj spędza Walentynki? No zgadnijcie… Nie ma tu żadnej tajemnicy – oczywiście, że robiąc zdjęcia zakochanym. Tym razem padło na sesję ciążową w Mikołowie – Aneta i Andrzej poprosili mnie o krótką sesję ciążową. Już po raz kolejny zdarzyło się, że para, której robiłem zdjęcia ślubne, po jakimś czasie odzywa się w tej sprawie. Cieszy mnie to, że klienci do mnie wracają. Świadczy to o zaufaniu, którym mnie obdarzyli i spełnieniu dotychczasowych oczekiwań.

Sesja ciążowa Mikołów – gdzie ją zorganizować?

Możliwości organizacji sesji ciążowej jest wiele – podobnie jak w przypadku sesji narzeczeńskiej możemy ją zrobić w plenerze, w domu, w wynajętym apartamencie lub studio. Tak też było tym razem – sesja plenerowa w połowie lutego nie wchodzi w grę, dlatego skorzystaliśmy z gościnności Bana Studio w Mikołowie. Mieszkańcy Mikołowa doskonale znają to miejsce – studio mieści się w budynku dworca PKP, który od dawna jest wyłączony z użytku. Mamy tam do dyspozycji bardzo ciekawą przestrzeń – oprócz typowego wyposażenia studia fotograficznego do dyspozycji mamy wielkie przeszklone okna i ceglane ściany – idealne tło dla sesji ciążowych, kobiecych czy narzeczeńskich.

Sesja ciążowa Mikołów – jak się przygotować?

Jeśli zależy Wam na lifestylowej sesji ciążowej, ubierzcie się swobodnie, tak aby dobrze się czuć. Możecie zaczerpnąć inspiracji czytając mój poradnik dotyczący przygotowań do sesji narzeczeńskiej – znajdziecie go TU. To, co tam napisałem, możecie wykorzystać przygotowując się również do sesji ciążowej. Jeśli mieszkacie w Mikołowie i marzy się Wam sesja ciążowa – napiszcie do mnie wiadomość za pomocą formularza kontaktowego. Chętnie spotkam się z Wami na zdjęciach!

Sesja ciążowa Mikołów - Wojciech Bednarczuk Fotografia
Sesja ciążowa Mikołów - Wojciech Bednarczuk Fotografia
Sesja ciążowa Mikołów - Wojciech Bednarczuk Fotografia

Spodobały Ci się zdjęcia?

Oceń wpis!

5 / 5. 5

Dodaj komentarz